Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim ;) Niedawno zmieniłem auto z Volvo S60 na Audi A4 i postanowiłem zarejestrować się na forum. Wcześniej byłem użytkownikiem klubu Vectra Unlimited, LeonClub, BMWsport itp. Mam nadzieję, że na tym forum znajdę wiele ciekawych tematów, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jak i może kiedyś pomogę innym użytkownikom A4rek. Moje Auto to Audi A4 3.0V6 Quattro z 2003r. Nadwozie Avant, kolor Avussilber :) Serdecznie pozdrawiam wszystkich z Płocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wie gdzie zborowskie to są to okolice Lublińca ( jest to miasto pomiędzy Częstochowa a Opolem) .

Od niedawna jestem dumnym posiadaczem Audi A4 , prędzej posiadałem legendarna Audi 80 także sami wiecie ze przeskok jest dość spory .

kupiłem auto okazyjnie , pierwszym problemem od razu przy wracaniu z zakupu powiem to tak porostu przy prędkości ok 160 Km/h zapala się lampka z ABS i mruga kontrolka z wykrzyknikiem nie mam pojęcia co to możne być . Druga prośba nie ogarniam określenia zawieszenie wielowachaczowe to znaczy wiem mniej więcej co to jest ale chciałbym zobaczyć jakiś filmik albo wizualizacje jeśli ktoś znalazł coś takiego będę wdzięczny za link . problem jest z nawiewem dmucha tylko ten przy kierowcy znajomy gada ze to jakiś silniczek i to drogo naprawa wyjdzie ale nie wiem czy mnie naciąga czy serio tak jest ? z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus :hi:

Zapraszam na spoty Lublinieckie http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-lublinieckie-niedziela-20-10-13-godz-18-00-mcdonald-zapraszamy-163673/ :a4fan:

Na resztę pytań znajdziesz w dziale Technicznym :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...