Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

P.S.

Tu się tylko witamy ;)

Opublikowano

Witam Wszystkich! jestem juz tutaj jakis Czas ale nie bylem aktywny ;/ mam 25 Lat mieszkam w Siegen W niemczech NRW

Mialem Wczesniej Audi a4 b7 2.0 TDI 140 Koni manual nie Dawno jestem w posiadaniu Audi a4 b8 z2011 roku i Silnikiem 2.0TDI 143 Konie i automatyczna Skrzynia biegow Multitronic zobaczymy jak to bedzie z tym Moim Automatem Pozdrawiam Wszystkich

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa.jpg

Opublikowano

Witam Wszystkich fanów Audi od niedawna jestem posiadaczem takiego właśnie cacka i powiem że jestem pod dużym wrażeniem pod niemal każdym względem.

Właściwie to pierwszy raz tu zajrzałem ponieważ jakkolwiek by nie było auto jest jak na razie bezawaryjne jednak poległem na sprawdzaniu żarówki od doświetlania zakrętu (bez Waszej pomocy nie potrafię jej wyjąć :( )ale poza szukaniem pomocy natknąłem się już na parę ciekawych tematów i myślę że z forum będę korzystał nieco więcej :):D

pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

OD kilku dni jestem szcześliwym posiadaczek A4 B6 1,8Turbo QUATTRO 170 km, wersja na rynek USA

Przed zakupem miałem wiele obaw (tiptronic, USA, itd) zaryzykowalem i puki co jestem zaje... zadowolony, jest frajda z jazdy.

Napweno na forum jest ktoś jeszcze kto posiada AMB, fajnie było by pogadac z uzytkownikami, pewnie niebawem znajde cos ciekawego

w aucie i bede potrzebował rady, pomocy...

Z mojej strony służę pomocą każdemu w zakupie cześci do Waszych aut, po cenach z bardzo dobrym rabatem!

Opublikowano

Cześć, nazywam się Patryk i pochodzę z Suwałk a obecnie studiuję w Gdańsku na Politechnice.

Swoją przygodę z Audi zacząłem rok temu od modelu A4 B5 Avant z benzynowym silnikiem 1.6. Auto jest z 1999 i przyjechało do mnie z Holandii, czyniąc mnie jego drugim właścicielem :D

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na drogach! :)

Opublikowano

Witam,

OD kilku dni jestem szcześliwym posiadaczek A4 B6 1,8Turbo QUATTRO 170 km, wersja na rynek USA

Przed zakupem miałem wiele obaw (tiptronic, USA, itd) zaryzykowalem i puki co jestem zaje... zadowolony, jest frajda z jazdy.

Napweno na forum jest ktoś jeszcze kto posiada AMB, fajnie było by pogadac z uzytkownikami, pewnie niebawem znajde cos ciekawego

w aucie i bede potrzebował rady, pomocy...

Z mojej strony służę pomocą każdemu w zakupie cześci do Waszych aut, po cenach z bardzo dobrym rabatem!

Witaj kolego;mam pytanie ile kosztowało Cię sprowadzeniesamochodu/

Opublikowano

Witaj

Gratulacje auta, opisz swoje auto bardziej szczegółowo w odpowiednim dziale dla twojego auta ,dodaj zdjecia

Opublikowano

Witam Wszystkich Forumowiczów! Mam na imię Sławek i pochodzę z małej mieściny w Lubuskiem. Od ponad roku jestem szczęsliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.5 TDI 163ps. Są pewne sprawy które chciałbym skonsultować z innymi posiadaczami A4. Jeszcze raz Witam i pozdrawiam.

Edytowane przez filusf1

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich zmotoryzowanych :) Nazywam się Łukasz, pochodzę z okolic Leżajska, obecnie pracuję i studiuję zaocznie w Rzeszowie. Swoje początki wiążę od początku z samochodami z grupy VAG. Pierwszym moim autem był Passat B5, początki tuningu itd. Później przesiadłem się chwilowo na Octavię I, która też była troszkę modzona i miała pozostać na dłużej ale narodził się w mojej głowie pewien pomysł a mianowicie "może by kupić coś konkretnego?". I tak o to stałem się posiadaczem AUDI S4 B5 :D Do zobaczenia na drodze! :)

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich.

dołączyłem do forum jako posiadacz A4 Allroad B9 z 2016

pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.