Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie!

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz jestem w stanie się z wami przywitać, gdyż jestem już posiadaczem Audi A4 B5 Avant, silniczek 1.9TDI 110KM AFN :)

Mam na imię Adam, jestem z Wejherowa, wiosen 24, zawód - Informatyk :decayed:

Autko kupiłem już jakiś czas temu, lecz teraz w końcu zasoby pozwoliły mi na większe zmiany w nim (jest to moje pierwsze autko, kupione świeżo po zdanym prawku).

Auto niestety ma problem z lakierem - z lewej strony i z tyłu wygląda jakby lakier pękał - byłem u lakierników paru i wszyscy stwierdzili, że niestety był już malowany z lewej i z tyłu, ale robota była źle zrobiona, dlatego postanowiłem całego wymalować na nowo.

Do tego w końcu zrobię rozrząd, wymienię jeden wahacz i dwa łączniki stabilizatora.

Zastanawiam się także nad zmianą reflektorów przednich na - LAMPY ŚWIATŁA DZIENNE DRL AUDI A4 B5 94-98 (4261454232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (opinie mile widziane :)), gdyż moje obecne przednie reflektory to są podróby ori, nieziemsko się pocą oraz kiepsko już świecą.

Tak przy okazji - mam problem z manetką ze światłami - muszę bardzo mocno dociskać żeby włączyły się światła drogowe, a i często samo jakby odskakiwało i się wyłączają, myślicie że trzeba całą manetkę wymienić, czy pierw spróbować coś pogrzebać samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Nazywam się Krystian mam 20 lat i od miesiąca audi a4b5 1998r. 1.8 benz+gaz zamontowany 2 tygodnie temu. Udało mi sie dorwać bardzo zadbane autko, a rejestruje się tu po to by umieć je dalej pielęgnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...