Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem B5 w kombi. To moje pierwsze Audi, więc liczę na wasze wsparcie. :)

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak wypada na nowego obywatela forum, wpadłem się przywitać.

A więc, dołącza do Waszego grona nowy członek, a mianowicie audi A4 B5 z silnikiem AFN.

Wyposażenie dosyć dobre, a mianowicie, z tych nie podstawowych rzeczy

*podgrzewane fotele

*4x el. szyby

*szyberdach

*klimatyzacja

Kolorek to Nogaro Blue (dla niektórych dobrze, już niektórych nudzi :D). Będzie leciał do polerki napewno, bo straszna kondycja lakieru.

Kupiony, po zakupie było parę problemów, ale już jest dobrze!

A mianowicie wymieniłem wężyk podciśnienia i powoli czuje tą moc, ale chcę wiecej!

Kolejnym problemem było szuranie, ocieranie hamulców gdy się hamowało na małej prędkości. Wymieniłem tarcze z klockami na nówki z przodu, lecz to nie było to. Co się pozniej okazało, nie mogłem podpiąc auta do komputera. U mechanika podejrzewał , ze ominiety jest immobiliser, a powodem bylo radio! Wymienione na jakąś lipe audi gala, i zabrali mi zmieniarkę :doh:. Powodem nie działania komputera było źle podpiete radio, elektromechanik odciął jeden kabelek i wszystko śmiga! Po podpięciu, zlokalizował, ze szuranie, to czujnik ABSu, w prawym tylnim kole(chyba), obczyścił, i pięknie się hamuje ;) Aktualnie z wizualnych rzeczy obczyściłem alufelgi z osadu hamulcowego, jak widać na zdjęciu wytarłem dekielek druciakiem, bo był brzydki i tylko na połowie była farba, więc z obojga złego wolałem całkowity brak farby.

A także wyczyściłem cały środek autka, naprawde był mega syf. Auto kupiłem od jakiegoś rolnika, i bylo aż grubo syfu, w bagażniku miałem jeszcze zboże :grin::grin:

Im dłużej oglądam forum, tym większa chęć modzenia. W planach mam bardzo dużo, napewno zmiana alusków ! Tylko kasy brak :thumbdown:

84783708953715738380_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...