Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry,

Audi mam od wczoraj. Jest sprawne, chociaż trzeba oddać do warsztatu, żeby czerpać pełną przyjemność z jazdy,

wymiana sprzęgła, klocki, tarcze itp.

Cieszę się że mogłem do Was dołączyć. Forum, po ilości postów, wygląda imponująco :)

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Od niedawna posiadacz AJL w avancie z rzekomo jedynym słusznym napędem. Przesiadka z troszku pomodzonego mk3 TDI ;)

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od znajomego usłyszałem o forum i postanowiłem się przyłączyć, chociaż w temacie aut nie jestem biegły,

liczę na to iż tutaj znajdę odpowiednie kompetentne osoby które pomogą mi rozwiązać kilka dość istotnych problemów :)

__________________________________________________________________________________________________________________________

Dotychczas nie interesowałem się zbytnio autami, do czasu aż narzyczona dała mi pojeździć trochę swoją

AUDI a6 c6 z 3.0 TDI w automacie, i namówiła Mnie nie tylko na Tą markę ale również na automat.


Tak więc w Maju zakupiłem AUDI A4 B6 2002 rok, z silnikiem 2.0 ALT i automatyczną skrzynią biegów.

Jako prawdziwy facet bardzo lubę dbać o Swój sprzęt, mam nadzieję, że znajdę tutaj osoby o tym samym nastawieniu.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Z uwagi na to iż całe życie jeździłem motocyklami, zaczynając od Hond: CBR 125, Hornet 600, CBR 600RR, kończąc na YZF R1 :)

Sam chętnie służe radą w temacie motocykli sportowych/sportowo-turystycznych :hi:


Gdzie mogę znaleść ten kod silnika?

  • "Kod silnika:1B"

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Tomek. Posiadam A4 B6 z 2002 roku , silnik 1.9 TDI 130KM w serii lecz jest troszkę więcej :)

Samochód w całości zrobiony przez firmę tuningową ABT w Niemczech tj. zawieszenie , lakier , silnik , wnętrze.

Jestem ze śląska a dokładniej z Raciborza.

Mam dość związków z klubami typu R-T-K , VWŚLĄSK , itd itd .

Mam Audi więc chciałbym przystapić do klubu w którym są tylko samochody tej marki.

Jeśli mnie zaakceptujecie to będę wdzięczny.

Myslę że samochód zaprezentuje się całkiem całkiem.

Wiadomo nie jest idealny, dużo poprawek trzeba zrobić ale nie jest najgorzej :)

To nie jest samochód typowo na zloty lecz rodzinny ale mimo tego przyciąga widzów na autostradzie :)

Fotki w krótce w jakimś dobrym plenerze.

Także gorąco witam i pozdrawiam wszystkich :)

T M K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...