Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim :) Mam na imię Dawid.  Od pewnego czasu stałem się posiadaczem B-szóstki. Avancik.  Jako że nie siedziałem wcześniej w temacie została kupiona jako s-line tak opisywał sprzedawca,  ale po zagłębieniu w temacie okazuje się że jest to bogata wersja z ori pakietem zawiasu s-line oraz felunkiem xD. Postanowiłem wstąpić i zgłębić się w temacie owego forum :) także jeszcze raz Witam Wszystkich :) 

DSC03016.jpg

DSC02999.jpg

a5_g21wrs84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to kultura nakazuje, wypada się przywitać w końcu, co też czynię, pozdrawiam serdecznie, Mateusz! 

Edytowane przez garner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Nazywam sie Rafał i jestem z Gdańska. Szukam swojego pierszego samochou i wybór padł na audi a4 b5, zaraz wrzucam jednego do zakupu kontrolowanego i czekam na podpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku chciałem sie przywitać. Jestem Karol mieszkam w ojczyźnie Audi. Jeżdzę od ponad roku A4 B5 z jednostka 1.8 ADR benzyna i od jakis 9 miesięcy LPG. Jest u mnie w mieście Schrottplatz wiec jak by było cos potrzebne to mógł bym służyć pomocą ale watpię zeby było tu coś czego w Polsce niema do audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Irek mieszkam w woj. pomorskim byłem użytkownikiem na forum a4club.pl ale nie ma już takiej strony wiec dołączam do was.

Edytowane przez irrr1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od niedawna zostałem posiadaczem a4 avant 1.8T w quattro którą będę dopieszczał w każdym calu z biegiem czasu. Napewno będę potrzebował waszej pomocy a także ja jeżeli to będzie możliwe pomogę lub podzielę się wrażeniami z użytkowania tego jakże ciekawego auta. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Karol. Jestem z Zaskrodzia (woj.podlaskie)

AUDI A4 B6 AVANT 2.5TDI QUATTRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...