Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Cześć,

mam na imię Marek i jestem z trójmiasta. Niedawno zakupiłem Audi A4B6 1.8t BEX. Widzę że to forum to kopalnia wiedzy, także postanowiłem założyć konto.

,,,

Hej, nazywam się Tymek i bujam się intensywnie od dwóch lat A4B9 olrołdzik.

,,,

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Tomek jestem ze Szczecina a moje auto to Audi A4 b6 AVF.

Część mam na imię Dawid jestem.z Olsztyna posiadam.a4 b6 avf quattro

• Pomoc techniczna 1

,,,

Cześć mam na imię Radek, jestem z pomorskiego. Miło mi dołączyć do grona doświadczonych i inteligentnych ludzi. Miałem dwa lata A4 B7 1.9 TDI, sprzedałem i rozglądam się za A4 B7 1.8T narazie poszukiwania zajmują mi sporo czasu, bo ciężko dorwać przyzwoity egzemplarz. :)