Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

jestem świeżym użytkownikiem A9B9 40TDI z 2022 r.

Mam nadzieję, że znajdę tu interesujące mnie porady i sposoby na usprawnienie auta.

Na razie jestem rozczarowany lekko brakiem praktycznych rozwiązań. Przesiadłem się z Superb i brakuje mi np. schowków, uchwytów w bagażniku itp. i od tego chcę zacząć ;)

Witam wszystkich serdecznie

Opolskie okolice Opola

Pozdrawiam forum

[Lubuskie] [A4 B6 1.8T AVJ]

Witam serdecznie,

Mam na imię Maciej i od 7 lat jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6. Audi jest w rodzinie od lat 14 i około 327 tysięcy kilometrów. Ma za sobą import z Włoch (po kolizji z bandą na autostradzie), kilka poważniejszych stłuczek i awarii, ubitego dzika i sarenkę i dwóch właścicieli a właściwie mechaników amatorów ?.  Przed nami jeszcze dużo dobrego ?

Z dobrodziejstw forum korzystam już od chwili posiadania auta, jednak dopiero teraz w sytuacji głębszych pytań o wizji poważniejszych napraw zakładam konto.

Chętnie użyczę swojej wiedzy i doświadczenia oraz z góry (i z kilku letnim spóźnieniem) dziękuję za wszelką pomoc!

Pozdrawiam,

Cześć Wam

Obecnie jestem posiadaczem skarbonki audi 80 B4  avant 1995 quattro..
Mam nadzieje że pomożecie w różnych tematach :)