Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki Audi. Od wczoraj jestem szcześliwym posiadaczem Audi A4 B7 2.0T FSI quattro. Pozdrawiam

,,,

Dziękuję za przyjęcie. Ostatnio zostałem szczęśliwym/nieszczęśliwym (czas pokaże) posiadaczem A4B7. Trochę przerobiona - zamiast 2.7 jest 1.9 AFN, skrzynia manual od 3.0 ale co najważniejsze ... qattro zostało.

,,,

Witam ...dziękuję za przyjęcie do grupy . Od niedawna nabyłem b9 2.0 tfsi 252KM  i mam nadzieję że znajdę tutaj wiele przydatnych informacji  i uda się rozwiązać kilka nurtujących mnie problemów jak np. ciągle wyjący alarm który spędza mi sen z powiek  ???DSC08864.jpeg.41ca1a58bd13d4a4985621baf2767b9f.jpeg

Witam klubowiczów ?

Jestem świeżym posiadaczem a4 b6 1.8t 150km. Liczę że autko się sprawdzi i posłuży kilka ładnych lat ☺️

,,,

Witam.  Dziękuje za przyjęcie na forum audi. Jestem posiadaczem skody octavi 1 kombi z silnikiem 1,8t AGU ze skrzynią automatyczną. Jestem osobą interesująca się modyfikacją aut, tuningiem i innymi przeróbkami.

Pozdrawiam wszystkich Romek.

,,,

Witam wszystkich klubowiczów. Z tej strony b7 bpw. Mam nadzieje, ze w dziale problemow nie stworze wiele tematow? Piateczka

Siemanko,

Mam na imię Mariola, szukam kogoś kto przygarnie mnie do swojego garażu, bo sama go nie posiadam. Coś nie coś się znam, chętnie pomagam i zawsze przy swoim aucie chce robić sama.

Buzki Wam wszystkim ?

Witam wszystkich i pozdrawiam z Anglii, okolice Cheshire

Moje auto to A4 Cabrio z 2007 roku

20220307_131802.thumb.jpg.6bf0b2305da27d85b481a777a9300bc9.jpg

20220513_184550.thumb.jpg.4da1cc96ec297be4bdb60193a2f1d00d.jpg

,,,

Witam grupę,  Marcin  - jestem z Wrocławia,  Samochód Audi A4 B6 cabrio ...Do zobaczenia na drodze ?

Edytowane przez MZiobro82