Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Na chwilę obecna moim autem jest Vectra B 1.8 16v z 98r przerobiona na polifta w wersji Sport,podkręcona do około 140km.Na poprzednim forum VKP jestem Klubowiczem mam nadzieje,ze na tym tez tak będzie. Jestem poszukującym Audi A4 B6 S-line z końca 2004r 1.8t 190km 4x4 w kolorze Czarnym,Srebrny,Niebieski.Szukam tej jedynej....

img0637o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam:)

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Audi a4 b6 avant z silnikiem 1.9tdi, a dokładnie AVB i dlatego będę częstym gościem na tym forum:D

Pozdrawiam

3654579619_2.jpg

3654579619_4.jpg

3654579619_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem na forum bo planuje zakupić Audi A4. Wstępnie jestem ugadany z kolegą na jego B6 Avant Sline 1,9 TDI 130 KM.

Auto jest bezwypadkowe-przebieg orginalnie 268 000 km.

po wymianie rozrządu 2x u kolegi, wymienil tez ostatnio od razu kpl. sprzęgło i dwumas. Technicznie igła.

- to na nadwoziu ślady po gradobiciu (z daleka nie widac-takie wgniotki i mi to nie przeszkadza)+ wymienił przednia szybe bo mu pękła od kamienia.

rocznik chyba 2002 jak pamietam-ile jest warte wedlug was?

wyp-opor z radiem 2 din, nizszym zawiasem fabrycznym alu i tp.

Znam te silniki bo wczesniej kompleksowo robilem pod siebie ibize m. in. na 200 KM z tym silnikiem o czym napisze jak ew. stane sie wlascicielem audi i opisze swoje auto w nowym temacie.

Aktualnie mam jeszcze drugą już mazdę Mx5 1996 (klasyczny stary roadster na lato z otwieranymi światłami jak ktos nie kojarzy autka) i jezdze nia od wiosny do jesieni-2-gie auto to rodzinne co nie znaczy ze nie mozna w nim podlubac i nie miec przyjemnosci z jazdy.

ogolnie to cale zycie jestem samochodziaż.

Na forum licze na pomoc techniczna i dobra atmosfere a jesli juz zostane wlascicielem a4 (nie zapeszam) to oczywiscie jak to i w innych klubach bede sie udzielal klubowo.

pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...