Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich Audi maniaków. Mam na imię Krystian i właśnie zostałem posiadaczem audi A4 B6 2.0 ALT.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowicjuszem na tym forum i zarazem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 1,9Tdi BRB 2007 180tyś.km. Autko kupiłem dwa lata temu od znajomego Niemca (płakał jak mi go sprzedawał bo pod kocem w garażu go trzymał :grin:) no i przez ten okres nie miałem kompletnie żadnych problemów z tym autem, lałem paliwo i chwaliłem. Chwaliłem bo wcześniej miałem A4 B5 1,6 LPG 1995 przez 10 lat i ciągle musiałem coś przy tym aucie robić i ciągle szukałem do niego części na Allegro. Teraz miałem wreszcie spokój, aż tu nagle zauważyłem że coś przerywa w trakcie równomiernego przyspieszania, początkowo na 2 a później też na 3 i trochę na 4 biegu. Dzieje się to w zakresie od 1600 - 2300 obrotów. Czasami przejadę 20 km i nic a czasami przy każdym przyspieszaniu. Jak daję pełnego buta to nic nie przerywa. W czasie tego przerywania słychać jak by coś obcierało, sprawdziłam na kanale no i nic nie znalazłem. Na początek wymieniłem filtr paliwa bo i tak już był święty czas na to ale oczywiście to nie było to. Sprawdzałem VAG-iem u znajomego no i nic nie znaleźliśmy. Najgorsze że nie jestem pewien czy to przerywa silnik czy coś obciera. Częstotliwość tego przerywania z towarzyszącym mu odgłosem pasowała by nawet do częstotliwości obracania się koła i zwiększa się tak samo w czasie przyspieszania. Na samym początku to myślałem że koło mi obciera o nadkole. To trwa zaledwie sekundę czasami 3 sekundy.

Nie mam pomysłu co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witaj w Klubie

Kolego ...tu się tylko witamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...