Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi


Mam nadzieję, że z czasem uda się trafić na Lubelski zlot i poznać innych użytkowników tej marki w okolicy.

Cieszę się, że forum było pomocne i zapraszamy serdecznie na spocik już 19 lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam forumowiczów. Mam na imie Tomek jestem posiadaczem a4 b6 avant 2003/2004 manual (pierwsze autko) . Pochodze z Zielonej Góry, ale aktualnie mieszkam w Belgi. Jezeli chodzi o samodzielne naprawy auta jestem totalnym laikiem, ale mam zamiar to zmienic na tyle ile bede mial szanse. Ja z wami niestety nie mam sie czym dzielic jezeli chodzi o tematykę aut, wiem jednak ze od was wiele sie naucze :) Mam zamiar wprowadzić kilka modyfikacji w mojej a4 których podejrzałem na forum wcześniej. Dlatego wypadalo by sie z wami przywitać i podziekowac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nieposiadam A4, z zaintersowaniem będę szukał informacji o A4 na forum.

Podabają mi się wszystkie typy nadwozia, ale jestem przyzwyczajony do kombi, ponieważ od 1999 roku posiadam auta w tym nadwoziu, dodatkowe miejsce często wykorzystuje, dlatego zwracam uwagę na Avant. I tu mam pewnwą wątpliwości ponieważ moje piersze kombi posiadało 500/1500L segment B

obecne kombi 560/1700L segment D, zastanawia mnie czy avant ma taka pojemność B5 390 - 1250 l jak podają na Wikipedii?

Może jest jakaś różnica w obliczaniu objętości? Avant jest krótszy od sedana i ma mniejszy kufer.

To mnie zaciekawiło, auto mi się podoba i mniejsza objętośc tego nie zmieni.

Bardzo jestem ciekaw jak ten model radzi sobie z rdzą szczególnie

czy modele B5 mają jakieś typowe miejsca w których rdza lubi sie pojawiać

Mam wiele innych "niewiadomych" odpowiedzi na nie będę szukał na forum.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem z okolic Brodnicy i mam na imię Adrian, od około dwóch tygodni jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.8 AGR 99r sedan po lift. Bardzo długo szukałem tego auta aż w końcu się udało ;) Jest to mój drugi samochód, wcześniej miałem golfa 3 jednak nie wspominam tej przygody zbyt dobrze. Moje audi jest w benzynie, w ciągu kilku najbliższych dni zakładam LPG. :decayed: Audi kupiłem z lekko zmodyfikowanym zawieszeniem (nisko i twardo) Mam nadzieję że dzięki temu forum poznam fajnych ludzi jak i zagłębię się w tematykę związaną z moim samochodem. :)

http://www.directupload.net/file/d/4042/ij5nekeg_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam w planach zakupić Audi A4 B6 z silnikiem 1.9tdi ale ciężko mi znaleźć coś konkretnego :/ myślę że mi w tym pomożecie a wtedy byłbym aktywnym użytkownikiem forum. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Jarek, kilka dni dzieli mnie od zakupu mojej pierwszej audicy - A4 B5 Quattro 99' piekna, zgrabna, wiadomo :D

Wybralem ten model z uwagi na mój kapital vs. potencjał.

Dołączyłem do forum, aby poznać pasjonatów, dowiedzieć się jak dbać o to cudo, jak bezpiecznie je tuningować i ogólnie czerpać z waszego doświadczenia. Szacun dla wszystkich, którzy poświęcają czas i dzielą się wiedzą żeby uświadamiać zielonych.

http://www.directupload.net/file/d/4042/2lwo2fe5_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kupiłem 3 tyg temu A4 B6 2.0 ALT z LPG. Trochę tanio, ale za to działam przy nim niezmiennie. Jestem mechanikiem i wszystko naprawiam sam. Wielę na forum wyczytałem, jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...