Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: Witam wszystkich jestem z Belchatowa posiadam audi a4 b5 kolor: RED silniczek maluski 1.6 ADP. sprowadzony z dani i jestem szczesliwy z tego ze posiadam tak cudowne auto jak A4 :thumbup: :thumbup: :thumbup: Pozdrawiam wszystkich posiadaczy audi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak w temacie, witam wszystkich forumowiczów, sympatyków oraz posiadaczy samochodzików marki Audi. W dniu wczorajszym tj. 03.12'2004 również ja wraz z moją kochaną żoną Sylwią oraz roczną córcią Agą staliśmy sie posiadaczami Audi A4 1,9 TDI Avant. Samochodu szukaliśmy długo, miała być wersja po face-lifting'u, skończyło sie na modelu z roku 1998. Wybór na ten konkretny egzemplarz samochodu padł ze względu na udokumentowany przebieg i zadbane wnętrze.

Autko jest całe niebieskie :) lakier, tapicerka, kokpit, boczki, pasy bezpieczeństwa wszystko w kolorze blue. Z zewnątrz wdzięku nadają chromowane listwy boczne. Poza tym to standardowe prawie 10 letnie autko z klimatronic'iem, czterem "jaśkami", el. szybki z przodu, el. lusterka, tempomacikiem i innymi pierdółkami.

To mój pierwszy Diesel wcześniej były same autka ze stajni Fiata. Był Fiat Tempra 1.6 75KM, Lancia Kappa 2.0 150KM, Lancia Delta HPE 1,8 VVT 131 konny sprzęcik. Do Audi przekonałem się pomagając w drobnych naprawach szwagrowi który posiada właśnie samochód ze stajni w Ingolstadt. Audi urzekło mnie jakością wykonania, znakomitą trakcją i hmm design'em ? :) Choć szczerze mówiąc idealnym dla mnie połączeniem była by solidność niemieckiej AUDI w opakowaniu gorącej włoszki Alfy Romeo. Ale to rzecz gustu a o tych sie rzekomo nie dyskutuje ;)

Generalnie trafiłem tu aby zasięgać rad starszych stażem użytkowników Audi w szczególności tych z TDI'kami pod maską jak również w miarę możliwości dzielenia sie swoją wiedzą. Z tego też powodu pragnę jeszcze raz wszystkich przywitać, oczekując owocnej wymiany doświadczeń pozostaję z szacunkiem Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Audi A4.Nazywam Się Marcin.Mieszkam w Białymstoku.Jestem posiadaczem A4 od 2 lat.Jak każdy użytkownik Autka interesuję się swoim Cackiem i jak każdy mam wiele pytań co do użytku,serwisowania i wszystkiego co się wiąże z A4.Myślę że będę wiernym fanem klubu A4.Pozdrawiam wszystkich gorąco.Może zamieszczę foteczke autka swego w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...