Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dzięki temu forum stałem sie posiadaczem czarnego Avanta 1.8T AEB z 98r.

Jestem bardzo zadowolony z tego autka!!! ;)

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczow. Mam na imie Lukasz mieszkam w Chorzowie, pracuje jako informatyk a moja pasja jest fotografia. bardzo czesto fotografuje samochody. obecnie jezdze Vectra B 2.0DTL lecz teraz przymierzam sie do zakupu a4 1.9TDI w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów!

Pochodze z Międzyrzecza niedaleko Gorzowa Wlkp. Posiadaczem Audiczki jest mój ojciec ale staram sie od nią dbać jak tylko mogę. Za niedługo skończe 16 lat. Myślę że mój wiek nie wpłynie na kontakt z innymi użytkownikami. Mam nadzieje że się czegoś nauczę od starszych kolegów.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczow! Jestem zadowolony ze poznalem te strone i mam nadzieje ze bedzie to bardzo owocna znajomosc. Jezdzilem dotychczas A4 1,9 TDI 2000r, 115KM AVANT[AJM] i znam ten samochod dosc dobrze poniewaz wiele razy go sam naprawialem. Takze jesli macie jakies pytania dotyczace napraw lub problemow to chetnie pomoge...Posiadam rowniez conieco czesci do tego samochodu... Obecnie jezdze A4 2,0 TDI 2007r. 170KM S-Line, takze AVANT w kolorze Bialym. Ten samochod jest nowy zatem jeszcze nie mialem okazji cos przy nim robic... Pozdrawiam wszystkich. Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...