Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich Fanów Audi ! na początku życzę wesołych i pogodnych świąt!! :)

Jestem z 3Miasta a dokładniej z Gdyni i ostatnio <5 miechów temu > stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi b5 sedan 1,9TDI.

Autko zakupione w Polsce od dziadka, który niestety nie miał zielonego pojęcia i troszkę zaniedbał dlatego go taniej odkupiłem, przez te 5 miesięcy sporo pracy poświeciłem, dzięki czemu już nic nie piszczy ani nie stuka "sporo podpowiedzi wyczytałem na forum". Lecz jeszcze go coś boli ale myślę ze z pomocą forumowiczów autko będzie chodziło jak igła. pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:audi: Witajcie własnie na dniach kupiłem sobie nareszcie moje A4 1.8turbo i niewyobrazam sobie jazdy bezwas....forumowicze :) jako iz zblizają sie swieta. to chciałbym złozyć wam wszystkim najlepsze życzenia swiąteczne i noworoczne . a w szczególności twórcą forum a4-klub.pl!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audimaniaków, a szczególnie kierowców A4-rek :a4fan: przeglądałem to forum wiele razy a przez to że można tu znaleźć wiele fachowych porad i cennych sugestii, postanowiłem dołączyć do ekipy a4-klub.pl. Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego Karpia i pachnącej choinki :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to jest miłym zwyczajem, witam wszystkich klubowiczów i miłośników AUDI.

Kilka słów o sobie....MIeszkam w Bielsku-Białej i obecnie jestem posiadaczem SEATA IBIZY CUPRY 2,0 16V GTI, ale poszukuje autka które od dawna mi się podobało i stanowi kolejny cel jaki sobie wyznaczyłem! Oczywiście jest nim AUDI :a4fan: AVANT w wersji silnikowej 1,9 TDI jul 2,5 TDI (ewentualnie z napędem :quattro:) w skrzyni manualnej. Rocznik w jaki celuje to 1998-2000.

Liczę również na to że jak uda mi sie kupic ciekawy model to będę chciał się wybrac na jakiegoś spota w moim rejonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Rada dla początkującego: ten dział nie służy zadawaniu pytań więc przenieś je do odpowiedniego działu (usuń stąd pytanie i przenieś je proszę).

Acha - odpowiedzi na te pytania znajdziesz jak użyjesz opcji SZUKAJ - tematy te były poruszane nie raz na forum.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

P.S. Skoro szukasz auta to wybierz w profilu JESZCZE SZUKAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :a4fan:

Posiada A4 1995r 1.9TDI 90 KM

Od dłudiego czasu regularnie przeglądam a4 klub w końcu postanowiłem sie zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje info czy można zwykłe reflektory przednie wymienic na xenony ??? i za ile ??ponadto potrzebuje zderzak ze spryskiwaczami maskę i błotnik lewy( od kierowcy) Ściągłem woza z USA przez niemcy i teraz go musze doprowadzić do uzytku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...