Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się ze wszystkimi serdecznie przywitać i prosić o wyrozumiałość, bo obecne auto jest moim pierwszym :)

Nie wiem czy mogę tutaj, ale chciałabym poprosić kogoś o pomoc w rozszyfrowaniu mojego modelu auta.

Wiem, że mam Audi A4, rocznik 97, silnik 1.6. Ale nie wiem czy mam A4 B5 czy B6 , nie wiem też co to za literki przed pojemnością silnika.

Z góry dziękuję za życzliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, na co dzień poruszam się po naszym przepięknym kraju golfem IV kombi 1,9 TDi. To co przyczyniło się do odwiedzenia i zarejestrowania się na tym forum jest cynk od ludzi z branży, że jest tu kilka osób które mogą pomóc w rozwiązaniu mojego problemu. Mianowicie jestem w trakcie zmiany licznika - kupiłem wersję golas i dążę do highline :naughty: chcę zmienić licznik bez wyświetlacza fis na taki który wyświetlacz posiada. Problem jest w tym, że mój oryginalny licznik to bosch a nowy to vdo(inna organizacja pamięci eeprom, edycja eeprom nie wchodzi w grę) - gdyby były ten samej firmy nie byłoby żadnego problemu ale skoro nie są to należy przeprogramować sterownik silnika. Niezbędne do tej czynności są kody które krążą po forach między ludźmi z wiedzą a ja takich nie posiadam. Czy ktoś bardziej kompetentny mógłby mnie nakierować kogo mam się o takowe spytać, ewentualnie do kogo podjechać żeby dokończyć temat i zamknąć sprawę? Oczywiście odpłatnie - nie szukam dobrego wujka, który da słonia w karafce w prezencie.

pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...