Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio gamma funkcja galla


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

obiecane linki.

zeskanowana instrukcja 6,9MB:

http://nietykalni.eu/audi/GammaCC0001.pdf

zeskanowana instrukcja z rozpoznanym tekstem (OCR) waży troche mniej 0,3MB, ale moga wystepowac drobne literowki. Jesli ktos jakas znajdzie prosze o info:

http://nietykalni.eu/audi/audi-gamma.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wrzucuć, ale miałem małe problemy z łączem i dopiero teraz mam neta w domciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temacik bo kurde nie rozumiem ustawień w navi i jest tam też galla , są to ukryte opcje navi więc w instrukcji raczej nic nie bedzie o tym

screenhunter1oz3.th.jpg

Na focie jest Gala change = 0 tu moge zmieniać od off do 5 , nie rozumiem co zmieniam .

Equalizing change zawsze jest na off też skala od off do 5 ale zawsze po restarcie wraca na off , co to qwa jest wie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na focie jest Gala change = 0 tu moge zmieniać od off do 5 , nie rozumiem co zmieniam

galavk8.jpg

Zmieniasz "wrażliwość" systemu GALA : speed-sensitive volume compensation (SVC)

(ciekawostka : jeśli masz BOSE, to nie da się tego wyłączyć, trzeba robić jakieś machlojki z kablami, bo jest to kontrolowane przez AudioPilota

http://b6s4.com/tsb/audi.tb.91-04-17.pdf )

powered by google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jutro czy da sie off.

[ Dodano: 31-12-2006, 14:51 ]

Off sie da ale czy jest to naprawde wył to nie wiem niby nie słychać różnicy.

A co to jest Equalizing change ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszyfrowałem już działanie wszystkich funkcji związanych z GALLA i TP :053:

Mam jeszcze jedno pytanie, które już wcześniej zadawałem:

Czy to co jest między przyciskami "góra" "dół" to dioda i jeśli tak to czy ona się Wam kiedykolwiek zapaliła? i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włącza się i wyłącza pokrętłem TREBLE po wyciągnięciu go i pociągnięciu do siebie do oporu (mały przeskok) wówczas w prawo - Galla włączona a w lewo wyłączona.

W czasie tego przekręcania po zastosowaniu procedury opisanej przez Ciebie, napis na wyświetlaczu zmienia się odpowidnio GALLA OFF/GALLA ODB.

Potem przytrzymaj przycisk od włączania radia razem z przyciskiem TP, potem naciśnij przycisk TP, za pomocą przycisków strzałek w górę i w dół ustaw suwak, który się wyświetli maksymalnie w prawo i przytrzymaj oba przyciski (w górę i w dół) na raz. Obserwuj podczas przyspieszania jak wartości będą się zmieniały (0DB. 1DB itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...