Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4


Rekomendowane odpowiedzi

[/size]_________________________________________________witam - no kto pomoże ,co ten napis oznacza - De cd kan niet worden gelezen . Plaats a.u.b. een cd-rom TracelPilot DX , O COTU CHODZI ???? - juz nie mam siły - proszę o pomoc

Nie może przeczytać płyty, włóż płytę TravelPilotDX. Tzn że masz włożyć ori płytę z mapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak mam jak każda inną płytę włożę niż ta badziewska niemiec

Witaj Lewy, niestety ta Navi jest bez DX i nie pójdzie na niej mapa PL..

to tak aby rozwiac wątpliwości, na DX'owych gdy nie ma płyty prosi wyraznie o mape w formacie DX.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - co do płyt poddaje się , wydaje mi się coś że wina leży po innej stronie , dziś kupiłem sprężone powietrze do lasera ,tylko teraz jak to przeczyścić , nawi wyjęte tylko zabardzo nie ma dostępu do lasera - ręce opadają , i jescze jedno ,czy ktoś próbował już zmieniać soft w celu zmiany języka na polski , pojawił się już plik , tylko czy to jest sprawdzone - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie podpinam się pod temat. Też mam taką Navi, mapę Polski mam i wszystko działa, czasem tylko się zacina ale to raczej wina brudnego lasera. Pytanie moje brzmi: czy ma ktoś z Was polskiego lektora i polski soft? U mnie mapa Polski działa, ale lektor jest po angielsku tak jak całe menu w Navi. Proszę o pomoc jak to zmienić żeby wszystko było PL :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...