Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klocki i tarcze na tył...Oooo b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Przekopalem kilka wątków i kawałeczek forum ;-)

Zbliża się termin wymiany tarcz i klocków na tylnej osi.

Interesuje mnie jakiś rozsądny kompromis pomiędzy cena a jakością. Co polecicie?

Autko oooo b7 1.9 bke 2005 rok urodzenia na chwilkę obecna moc standard. Z góry dziękuję za sugestie ale poparte uzasadnieniem.

Dzięki pozdro

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

to zależy ile masz kasy jak planujesz większe mody albo nie odpowiadają ci obecne hamulce to możesz zakupić zestaw używany od np 3.0tdi większa tarcza i lepsze hamowanie ale i felga wtedy musi być większa bo 15 bodajże nie wejdzie, a jak chcesz zostać przy seri ja zakładałem klocki i tarcze z boscha i gitara. Zależy ile masz kasy i co oczekujesz. Przy zamianie to cały komplet wymieniasz tarcze klocki jarzma zaciski i płyn hamulcowy...:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź.

Narazie kasy na mody brak więc zostaje seria... :-( dlatego też chciałbym za normalna kasę włożyć coś co hamuje...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Witam serdecznie,

Przekopalem kilka wątków i kawałeczek forum ;-)

Zbliża się termin wymiany tarcz i klocków na tylnej osi.

Interesuje mnie jakiś rozsądny kompromis pomiędzy cena a jakością. Co polecicie?

Autko oooo b7 1.9 bke 2005 rok urodzenia na chwilkę obecna moc standard. Z góry dziękuję za sugestie ale poparte uzasadnieniem.

Dzięki pozdro

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Ferodo, TRW, Bosch, Textar, Jurid, Mintex, Pagid itd itp

tarcze Ate sobie odpusc, klocki moga byc

ale jak pisał Kolega powyżej, lepiej od razu robić SWAP-a

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za zainteresowanie i za cenne uwagi...

Niestety SWAP to zawsze większe koszty a w chwili obecnej sakiewka pusta...no chyba ze ktoś mi zasponsoruje to bardzo chętnie ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

U mnie wygląda to tak:

Tył: klocki Ferodo, tarcze Brembo

Przód: klocki i tarcze Bosch

Jak na razie przód i tył pracuje bez zarzutu:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja latem montowałem tarcze zimmermanna i klocki ferodo premier. Zestaw hamuje dość dobrze, pylenie na akceptowalnym poziomie. Puki co jestem zadowolony, także polecam.

Opublikowano
  • Autor

Czytam i czytam,

Chyba się zdecyduje na tarcze brembo i klocki ate.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zamiast ate weź sobie ferodo. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Zamiast ate weź sobie ferodo. :wink:

W czym ferrodo wg ciebie lepsze?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak wybierałem klocki do siebie to przestudiowałem dużo tematów i ludzie sobie je bardzo chwalą. Ja obecnie mam je już w drugim samochodzie i nie narzekam. Nie piszczą, nie pylą jakoś nadmiernie i hamulec jest jakby bardziej wyczuwalny.

Nie mam porównania niestety do ate jako takiego.

Opublikowano
Zamiast ate weź sobie ferodo. :wink:

daj spokój, niech wezmie to co chce wziąść,

potem bedzie płakał :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Cenna uwaga.

Dzięki :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Do niczego nie namawiam :hi::wink:

Opublikowano

Co wy odwalacie :D co chce to sobie wezmie i tyle , a nie wez to bo tamto g... itp ;p ja osobiscie mam na tyle tarcze Ate i klocki TRW i nie narzekam :)

Opublikowano

Ja osobiscie zawsze wymienialem na ATE w poprzedniej furce Audi A3 jak w i w obecnej A4. Nigdy nie bylo problemow ale po ostatniej wymianie przodu na komplet ATE jestem troche zawiedziony bo czasem popiskuja. Teraz bede wymienial caly tyl i tez mam dylemat czy brac komplet ATE. Przestudiuje jeszcze powyzsze rady kolegow oraz inne watki i zadecyduje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokoncze temat bo go zacząłem.

Postawilem na tarcze brembo i klocki textar.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.