Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z kierunkowzkazami


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , otóż mam problem z kierunkowskazami dzieje się to tak , rano jechałem i wszystko było ok po jakieś godzinie musiałem jechać do miasta dalej i jadąc zauważyłem że nie działają kierunki poruszałem kilka razy manetką i zaczął działać kierunek tylko lewy co ciekawe nawet jak manetka była włączona na kierunek prawy , nic dojechałem na miejsce i dalej ruszałem tą manetką , kierun lewy kierun prawy długie i tak kilka krotnie i zauważyłem że co jakiś czas zaczyna działać normalnie kierun prawy i lewy zgasiłem auto po pól godzinie przychodzę i wszystko działa normalnie czyli ok ale nie daje mi ta sprawa spokoju co morze być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś z żarówkami ,ja tak miałem z jednej strony że raz dziłały raz niedziałały wymieniłem żarówkę i wszystko wróciło do normy( dodam jeszcze że jak nie mrógała żarówka kierunku to załączała sie żarówka postojówek i mrógała jak kierunkowskaz) ,lub styki żarówki zaśniedziały. Może to być również coś bardziej skąplikowanego ,ale najpierw trzeba sprawdzić najłatwiejszą rzecz , czyli żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki są ok ponieważ awaryjne działają normalnie wszystko mruga myślałem że to przełącznik awaryjnych ale wtedy by wogule kierunków nie było w każdym razie w b5 tak jest że kieruny idą poprzez wyłącznik awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy VAG pokaże jakieś błędy w 17-instruments lub 16-steering wheel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...