Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

usterka silnika B7 BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dość szybkiej jeździe zapaliła się kontrolka świec i silnik się zatrzymał (nie w czasie szybkiej jazdy, tylko po zjechaniu na parking i ponownym ruszeniu,bez gaszenia silnika). Podczas holowania kontrolka świec pulsowała. Nie chcę czekać z założonymi rękoma, czy jestem sam coś w stanie ustalić (zrobić), może zresetować kompa przez zdjęcie klemy? Jakieś sugestie? Czy tylko holowanko do warsztatu z kompem?

Opublikowano

auto nie odpala?? Jeżeli nie to obstawiam zdechnięcie pompowtryskiwacza. Podłącz VAGa i odczytaj błędy

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie odpala, też podejrzewam pompowtrysk, to chyba będzie bolało, znasz kogoś rozsądnego w naszej oklicy do kogo z tym uderzyć?

Opublikowano

znam: AZ Auto Serwis obecnie mają warsztat w Pruszczu Gd.

tel. do szefa 503-586-676 Olek

Opublikowano

Obstawiam pompki. Chłopaki z AZ są OK więc startuj do nich ja jak cos mogę pompki zalatwic. Pozdro

Opublikowano

jesli sie to pompki to auto daj do ASO wymienia go na gwarancji... zadzwon do aso i sie najlepiej dowiedz poączą sie z doradcą serwisowym... tylko najlepiej jakbys sam wczesniej spr błedy czy sa zwiazane z PD...

Opublikowano
  • Autor

kiedyś czytałem posty w których była mowa o wymianie na gwarancji pompowtrysków, jutro dryndnę do ASO dopytam co i jak. ale po takim czasie robią to na gwarancji? auto ma 146tys.km,ale wszystkie obsługi robione jak dotąd były w ASO

Opublikowano
kiedyś czytałem posty w których była mowa o wymianie na gwarancji pompowtrysków, jutro dryndnę do ASO dopytam co i jak. ale po takim czasie robią to na gwarancji? auto ma 146tys.km,ale wszystkie obsługi robione jak dotąd były w ASO

to śmiało wal do ASO jak ma pełny serwis

Opublikowano

To nie masz sie czym martwić skoro serwis był zawsze w aso, naprawią za darmo i jeszcze umyją:naughty:

Opublikowano

Witam wal śmiało do aso przerabiałem to 4 razy

Opublikowano

Panowie Aso ? to jest robione po za gwarancja czy jak ?

Opublikowano

nazywa to się: dobra wola producenta

Opublikowano

zj***li simensem to naprawia...ale tylko 170Konne motory.

znajomy wogole nie miał serwisowanego auta i zmienili mu bez problemu. oni z tego kase maja od głownego producena Audi. tylko zapytanie chyba beda musieli napisac i mozliwe ze odrazu z automatu odp dostaną...

Opublikowano
  • Autor

obdzwoniłem Gajosa i Plichtę (ASO Gdańsk), po sprawdzeniu nr VIN nie łapie się na wymianę. Sprawdzałem też na niemieckiej stronie audi, nie wiem jaka jest reguła tej akcji: 23k1. Po podłączeniu WAGa oczywiście okazało się, że tak jak sugerowaliście wysypał się 1 PD (Simensa) 03G130073M, chłopaki z AZ w Pruszczu opanowali temat, przy okazji przepłukali pozostałe pompki, śmiga jakby trochę żwawiej.

Opublikowano

no to ulga, że już po sprawie, ciekawe kiedy mnie to trafi?

Opublikowano

taa BRD jak dobrze że go sprzedałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.