Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] S-line a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i pozdrawiam wszystkich maniaków czterech pierścieni :hi:

Postanowiłem trochę odświeżyć swój wątek i zaprezętować swój rydwan:):

Audi a4 b6 AWX 1.9tdi S-line czerwiec 2003r.

Auto sprowadzone od naszych zachodnich sąsiadów w lipcu 2012 roku.

Jak wiadomo audi produkowało a-czwórki do czerwca 2003 bez pakietu zewnętrznego s-line, akurat mój się załapał :kwasny:

- kolor samochodu LY7J Avus Silver
- klimatyzacja dwustrefowa,
- siedzienia sportowe półskura z środkiem speed
- podgrzewane i elektryczne lusterka,
- elektryczne szyby x2,
- kontrola trakcji ESP, ABS, ASR, EDS,
- Alufelgi 16''
- 8x poduszek powietrznych,
- podłokietnik x2,
- immobilizer,
- domykanie szyb z kluczyka,
- pakiet oświetlenie wnętrza,
- przyciemnione szyby,
- zawieszenie S-LINE 1BE (obecnie seria)
- lodówka w schowku:D
- Car audio 9 głośników + sub radio dotykowe ( szczerze gówniany i przereklamowany sprzęt, efekt marny) ale filmy fajnie się ogląda. (do wymiany w przyszłości)

W samochodzie zostały wymienione rzeczy:

- łożysko prawe koło przód

- czujnik stopu

- rozrząd + wszystkie paski i napinacze

- dwumas ( o dziwo siedziało jeszcze oryginalne)

- oczywiście silnik został zalany olejem Motul + filtry knecht

- czujnik temperatury

- zawieszenie na nowe amory + sprężyny (wiadomo jakie mamy drogi a BV to troszeczkę za niskie)

Modyfikacje:

- halogeny na żółto

- wszystkie ramki w samochodzi zostały pomalowane na czarny mat

- zamontowanie tylniego zderzaka s-line z dyfuzorem ( dałem za niego 300zł)

- został pomalowany dach na czarny mat ( potrzeba jeszcze położyć jeszcze jedną warestwe ale nie ma czasu)

- Virus na jakieś 160-170km i 350Nm (porobie wszystkie rzeczy to wtedy podjadę na hamowię)

W planych:

- pełny pakiet zewnętrzny s-line

- swap hamulców

- egr out

- katalizatory out

- rozbudowanie cra-audio ( graty są tylko nie ma kiedy się przybrać)

8xophz.jpg

290rbrl.jpg

yqwk.jpg

Jakieś ciekawe pomysły, słowa krytyki mile widziane:)

Edytowane przez SVD

Opublikowano

Wywalić brewki i będzie rakieta :wink:

Opublikowano

heheh tak myślałem że ktoś dowali z brewkami :grin: też jestem tego zdani ale to Twój dupowoz :decayed: fajna sztuka, pchaj się w mody i chawl się. Szerokości

Opublikowano

za dużo nie widać , zdjęcia kiepskie kurfa :kwasny:

gratki z zakupu A4 Kolego :hi:

Opublikowano

Fajny, tylko te brewki:/ pozdrawiam.:-D

Opublikowano
Wywalić brewki i będzie rakieta :wink:

mi sie akurat te brewki widzą

Opublikowano

brewki aut,powodzenia w modach

Opublikowano

+1 wywal brewki,

xen dokładałeś czy tylko hidy :facepalm:

i dołączę się do prośby o lepsze fotki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Brewki jednym się podobają drugim nie:) Były jak kupiłem samochód, do wiosny nic w nie zamierzam zmieniać. Mam parę pomysłów ale potrzeba trochę czasu i oczywiście kasy. Postaram sie o lepsze zdjęcia spoko:)

feniks79 to są hidy.

Opublikowano

Wywal HIDy..

Opublikowano
  • Autor

czemu?

Opublikowano

Bo nie masz sprysków, samopoziomowania a lampa nie jest przystosowana do HIDów.

Co innego jak wrzucisz je na długie albo przeciwmgielne.

Opublikowano
  • Autor

Sorry ale kupiłem samochód z tym. Świeci dobrze ładnym zimnym światłem nie oślepia innych. Jedyny minus jak dla mnie to straty na przetwornicy bo trochę za słaba jest ale akumulator mocny. Więc po co wymieniać ?

Opublikowano

autko super ale te hidy jak ci wypalą odbłyśniki to będziesz miał ten biały strumień światła ale przed zderzakiem tylko a dalej ciemność :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolejna sztuka do rezania w moich okolicach :grin: zapraszam na spoty już Cię sprowadzę na dobrą DROGĘ :kox::naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

ostasmarcinek

z miłą chęcią, jak znajdę trochę czasu :P

Opublikowano
ostasmarcinek

z miłą chęcią, jak znajdę trochę czasu :P

Nie bądź głupi nie jedź bo Cię opęta - Marcinek to góru sekty rezaczy na podlasiu :grin: fajna sztuka:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

haha.. spoko nie dam się tak łatwo omamić, jak znajdę czas to oczywiście wpadnę :)

Opublikowano

Jak tu trafiłeś to "jesteś już omamiony" :naughty: HIDy i brewki wogóle mi się nie widzą. :kwasny: Powodzenia w rezaniu. :wink::naughty:

Opublikowano

Wklei normalnie zdjęcia a,nie linki :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.