Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zawieszenie a4 b6 czy jest różnica z b5


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

tak inne zawieszenie na sto rozni sie dolny prosty wachacz sa inne mocowania amortyzatora (szerokosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten dolny miałem wymieniany i mechanik powiedział ze nie było innego tylko z b5 i ze jest minimalnie krótrzy i nie wiem czy to przez to moze auto tak zle się prowadzić po sliskiej szośie 50-60 to max posiadam równiez opla całkiem inaczej się prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mechanik zalozyl ci wachacz z b6?? :slina: to nakretki p[odkladal pod srube mocowania amorka czy co? tam w szerokosci jest roznica ok 1cmm hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z B5 do B6,jak wachacz ma inna dlugosc to zmienila sie geometria i kat kola i auto sie przez to zle prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ten dolny miałem wymieniany i mechanik powiedział ze nie było innego tylko z b5 i ze jest minimalnie krótrzy i nie wiem czy to przez to moze auto tak zle się prowadzić po sliskiej szośie 50-60 to max

....nie było innego i dał minimalnie krótszy??? :facepalm: kolego ten "mechanik" ma chyba nierówno pod sufitem jeżeli cos takiego zrobił :glupek2:- masz totalnie rozjechane kąty pochylenia, stąd problem z geometrią a w efekcie problem z prowadzeniem auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojechał jak mi ustawiał geometrie to to mówił ze konty sa w normie mieszczą sie jednak trzeba będzie kupić taki jak ma być i samemu zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zmienić mechanika , a tego omijać szerokim łukiem.

jak po założeniu krótszego wahacza mogą być kąty dobre.

Żaden normalny mechanik nie wziął by się w takim wypadku za geometrie , a nawet nie zamontował takiego wahacza.

Pewnie ustawił tylko zbieżność i powiedział że jest w normie a teraz jak wymienisz na odpowiedni wahacz to spowrotem na geometrie bo też auto będzie się źle prowadziło i darło opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...