Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajowe

:) :) :)

Opublikowano

Horny wygląda nieźle :thumbup1: ale musiałbym na żywo jeszcze oblukać..

Opublikowano
  • Autor

Jutro??

Opublikowano

Jutro??

Jak ogarnę sufit to pojawię się na spocie :)

Opublikowano
  • Autor

To na co czekasz?? Ja bym rzeźbił na twoim miejscu.

Opublikowano

Po pierwsze to już mi się nie chce a po drugie musi mi przeschnąć pierwsza warstwa gładzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze to już mi się nie chce a po drugie musi mi przeschnąć pierwsza warstwa gładzi :decayed:

Rozpal ognisko :D

Opublikowano

Po pierwsze to już mi się nie chce a po drugie musi mi przeschnąć pierwsza warstwa gładzi :decayed:

Rozpal ognisko :D

Jest ale w centralnym :wink:

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

Opublikowano

Kurna... Forum budowlane, czy jak ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Trochę upik ostatnich prac:

tef5oauk.jpg


k5zr7xtd.jpg


hgc9mgw3.jpg

Opublikowano

Umyta i odkurzona bryka :kox:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie myje bo wkur***m się tylko wgniotkami i kolejnymi rysami, które systematycznie mi fundują sąsiedzi.

Co do fot to chodziło mi o pomalowane dekory. Foto nie oddają realu. Kolor z daleka wygląda jak ciemna satyna, przy bliższym kontakcie widać że to półmat. Jak by się przypatrzeć to taki piaskowy w strukturze. Ładnie się mieni przy zimnym białym ledzie. W sumie w kazdym świetle wygląda inaczej ten kolor. Cieszę się że ziarno w lakierze się nie zlało i nie ma pasów (bo ten typ lakieru ma taką tendencję).

Kolejny etap moicj lakierniczych osiągnięć to będzie malowanie zdesia :D chyba od razu też tylny będę malował bo wygląda jak po wojnie.

Osłona przegubu ogarnięta w sobotę ale druga też już się sypie. w prawdzie nie wylewa się smar ale widać takie mikropęknięcia więc to tylko kwestia czasu aż szczeli. No cóż 20 lat zrobiło swoje.



P.S. Dziś rano cudem unikłem dzwona. Koleś mi wyjechał z podpożądkowanej. Pati mało nie przeskoczyła z fotela pasażera na kierowcy. Od dawna se obiecuje że jak się ktoś napatoczy to wale jak w dym. Niestety zdrowy odruch znowu wziął górę.

Opublikowano

...

Co do fot to chodziło mi o pomalowane dekory....

Wiem ;)

Opublikowano

Cięzko zdjąć ten dekor długi ? trzeba rozbebeszać konsolę?

Opublikowano
  • Autor

Cięzko zdjąć ten dekor długi ? trzeba rozbebeszać konsolę?

Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe.

Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy

Opublikowano

Cięzko zdjąć ten dekor długi ? trzeba rozbebeszać konsolę?

Pierwszy raz tak. Ja przy poprzednim montażu po prostu nie zakładałem tam klipsa i teraz było 10 minut roboty ze schowkiem i gotowe.

Ten klips jest centralnie na środku konsoli. Niekturzy łamią po prostu ten pręcik ale ciężko to zrobić tak by nie pogiąć listwy

Ok dzięki przymierzam się do ściągania.może obejdzie się bez strat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Takie tam z wieczora :P
azfzeegt.jpg

Opublikowano

Rezaj zderzak przez zimę... :D

Opublikowano
  • Autor

Daj koordynaty do tego gościa co spawa dokładki. zderzak wpada za 2 tygnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.