Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wladi rzuć okiem na tego konkretnego posta, on Ci powinien wiele rozjaśnić. Ja na jego podstawie kompletowałem całą zabudowę:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index4.html#post1741991

Opublikowano
wladi rzuć okiem na tego konkretnego posta, on Ci powinien wiele rozjaśnić. Ja na jego podstawie kompletowałem całą zabudowę:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index4.html#post1741991

Już sobie poradziłem ale dziękówka:wink:
Opublikowano
motylek jest do tej osłony przy filtrze pow. a reszta to do drugiej osłony

Dla ścisłości, ta druga strona to osłona zbiorniczków płynu do spryskiwaczy i wspomagania? Do montażu tej osłony potrzebna jest ta śruba z nakładkami?

Tak to osłona zbiorników, i ona w sumie trzyma się w trzech miejscach: 1 to na pasie przednim, 2 na srubie trzymającej zbiorniczek przy blotniku, 3 śruba plastikowa trzymająca zbiorniczek i z osłoną łączy się na wcisk

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

w sumie tu jest też pięknie wszystko pokazane :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oslon-komory-silnika-100662/#msg1360097

Opublikowano

numerki sa na forum, wystarczy poszukać

Turzol nie świruj dawaj ten numer:decayed:

wyszukiwarka nie ogarnia polskich znaków, ale to chyba każdy się domyśli.

Po wpisaniu frazy "oslony silnika" mamy tematy

http://a4-klub.pl/search.php?searchid=2269564

Opublikowano

Niestety - brak wyników. Proszę spróbować użyć innych zwrotów

Opublikowano

Na razie zamówiłem w ASO osłonę podszybia (75zł) i nakładkę na akumulator (31zł). Odbiór w sobotę i montaż:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja to mam dylemat,bo w opisach nigdzie nie ma do b6 1,8t,sa tylko takie numery;

8E0103927D01C S4 b6

8E0103927E01C ?

8E0103927F a4 b7 2.0 i 3.2 benzyna RS4

Opublikowano

Na allegro w dziale silniki kupowałem oryginalne przed świętami za 80 zł. Miał facet osiem sztuk. Osłon są dwa rodzaje wizualnie różnią się przetłoczeniem na górze i miejscem na bagnet olejowy (4,2 V8). Druga osłona po lewej stronie także się różni wizualnie dodatkowym wytłoczeniem na górnej części (do silnika 4,2 jest gładka)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.