Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS się przegrzewa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem jest taki:

Sprzęt chodzi chodzi gaszę auto na 5 minut i jak wracam pojawia się komunikat o przegrzaniu i raz wyskoczył komunikat ze chce ori płytę z softem.

Wieczorem dam fotę.

Miał ktoś podobną przygodę??

Macie jakieś pomysły?? Jutro,postaram się do Karola podjechać i zapisać vaga :thumbdown:.

Opublikowano

Po wyłączeniu powinien chodzić wentylator, słyszysz lekki szum z RNSE? może wentylator jest uszkodzony

Opublikowano
  • Autor

Chyba jest cicho. A jeszcze przy montażu pojawił się komunikat że za niska temperatura :wallbash:

Opublikowano

Chyba czytałem na forum o podobnym problemie. Tam przyczyną był niedziałający wentylator RNSa.

Opublikowano

Ja miałem podobny problem. Wsiadalem do samochodu, navi w ruch i wszystko działało do około 20tu minut. Nagrzewał się i prosił o płytę - płyta cały czas w środku. Na jakiś czas pomogło czyszczenie lasera ale na niedługo... Z którego roku masz RNSE?

Opublikowano
  • Autor

Stara 04r

U mnie bez płyty takie kwiatki się dzieją.

Opublikowano

Spróbuj ją wyciągnąć, odkręcić parę małych śrubeczek i wyczyścić laser. :wink4: rok 04 to może być to...:whistling: Nie zauważyłem żeby u mnie tak się działo bez płyty. :mysli:

Opublikowano

Pewnie jakaś cewka od wentylatorka poszła, też miałem taki przypadek na szczęście gościu który mi to naprawiał miał schematy i naprawił za 50zł :wink:

Opublikowano

Na długo musiałeś zostawić u niego sprzęt?

Opublikowano
Na długo musiałeś zostawić u niego sprzęt?

Gość zarobiony, więc kilka dni zeszło.

Opublikowano

Oo prosze. Ale marcin bez wlozonej plyty navigacyjnej to ma. Wentylator dziala napewno.

Opublikowano
  • Autor

Karol w Tobie cala nadzieja :whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor

kurde jak zgasiłem auto słuchałem to było cicho- zero szumu- zaraz tu klucze do wyciągania kupię żeby na weekend były :thumbdown:.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

jaki tam wentylator siedzi??? jakiś specyficzny czy jeden z tych co ich w każdym elektronicznym pełno?

Opublikowano

normalny 4 cm albo 3

podjedz w wolnej chwili. wyszarpiemy dziada i sprawdzimy te wichóre !!!

Opublikowano
  • Autor

będę dopiero w piątek :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

Tylko ten ori szybciej się kręci :whistling: i tak jak mówię nie koniecznie to musi być sam wiatrak tylko jakaś cewka co nim steruje.

Opublikowano
  • Autor

Jest opcja żeby nr tego wentylatora znaleść??

Opublikowano
Jest opcja żeby nr tego wentylatora znaleść??

mam taki:decayed:

Opublikowano
Jest opcja żeby nr tego wentylatora znaleść??

Tłumaczę Ci że to nie musi być wentylator, a cewka na płycie która odpowiada za wentylator. Wykręć wetylator i podepnij na krótko do 12V i zobaczysz czy zakręci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.