Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatronik wariuje.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy co może być przyczyną tego ze nadmuch na klimatroniku samoistnie się zwiększa.

Klimatronik jest uszkodzony czy coś inne go. Dzieje się tak najczęściej gdy jest zimno. Po nagrzaniu się auta nie zauważyłem już tego.

Opublikowano

a masz ustawioną klimę na automatyczną czy manualną?

Opublikowano

Mam to sami u siebie.Na manualu ogrzewanie i nadmuch stopniowo się zwiększają.Jak rano odpalam auto jest jedna kreska,a jak silnik złapie trochę temp.to kresek przybywa.Automat i tak nie zadziała w temp.poniżej 5 stopni.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Mam to sami u siebie.Na manualu ogrzewanie i nadmuch stopniowo się zwiększają.Jak rano odpalam auto jest jedna kreska,a jak silnik złapie trochę temp.to kresek przybywa.Automat i tak nie zadziała w temp.poniżej 5 stopni.

wysłane za pomocą tapki

z tego co mi wiadomo i jak zauważyłem sam u siebie to funkcja auto działa nawet przy minusowych tem. różnica jest tylko taka że poniżej chyba 3 st. sprężarka się nie załączy natomiast wzrost mocy wentylatora wzrasta stosunkowo do temperatury silnika oraz ustawionej tem. docelowej. a manual to już wszystko ręcznie jest. pewnie oprogramowanie panelu czy jak to inaczej nazwać szwankuje. dla zaintersowanych posiadam sprawny panel klimatronica na zbyciu rocznik 97.

Opublikowano

Ja bym wyciągnął panel klimatronika, sprawdził płytkę pod kątem zimnych lutów i profilaktycznie je przelutował. Nic nie tracisz, a może pomóc. W najgorszym przypadku i tak czekałaby Cię wymiana panelu na nowy.

O ile oczywiście usterka występuje na manualnym ustawieniu, bo na auto to raczej jest normalne, że sam sobie steruje prędkością nawiewów. :wink:

Opublikowano

u mnie jest tak od roku i jakos w niczym to nie przeszkadza

Opublikowano
  • Autor

Nie napisałem ze mi to przeszkadza.

Na manualu sie tak dzieje.

Opublikowano

Auto działa, po prostu sprężarka klimy się nie załącza :wink:

Gdy masz ustawiony tryb AUTO sterownik będzie dążył cały czas do uzyskania wskazanej temperatury (po prostu bez załączonej sprężarki układ nie będzie w stanie wychłodzić wnętrza), natomiast w trybie man siła nawiewu również ma tendencję do niewielkiego wzrostu (np. z jednej kreski do dwóch).

Opublikowano

Ten typ tak ma . Sterownik klimy dąży do uzyskania ustawionej temperatury i dlatego tak się zachowuje :)

Opublikowano
Mam to sami u siebie.Na manualu ogrzewanie i nadmuch stopniowo się zwiększają.Jak rano odpalam auto jest jedna kreska,a jak silnik złapie trochę temp.to kresek przybywa.Automat i tak nie zadziała w temp.poniżej 5 stopni.

wysłane za pomocą tapki

z tego co mi wiadomo i jak zauważyłem sam u siebie to funkcja auto działa nawet przy minusowych tem. różnica jest tylko taka że poniżej chyba 3 st. sprężarka się nie załączy natomiast wzrost mocy wentylatora wzrasta stosunkowo do temperatury silnika oraz ustawionej tem. docelowej. a manual to już wszystko ręcznie jest. pewnie oprogramowanie panelu czy jak to inaczej nazwać szwankuje. dla zaintersowanych posiadam sprawny panel klimatronica na zbyciu rocznik 97.

Zle się wyraziłem,pisząc automat,miałem na myśli tą śnieżynkę,że się nie załącza poniżej 5 stopni:decayed:U mnie wszystko działa prawidłowo,sprawdziłem wracając z roboty:wink:

Ten typ tak ma . Sterownik klimy dąży do uzyskania ustawionej temperatury i dlatego tak się zachowuje :)

I tu kolega ładnie wyjaśnił:oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.