Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wycieraczkami


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam mały problem , a mianowicie komuś się bardzo przydały moje wycieraczki, a mało tego to jeszcze powyginał mi ramiona wycieraczek i teraz wycieraczki kiepsko mi zbierają, wymieniłem ramiona i mi skaczą słyszałem ze to wina złego kata wycieraczki i tu moje pytanko czy da się samemu ustawić taki kąt lub gdzie w okolicach Wrocławia można coś takiego ustawić??

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

aha i jeszcze jedna sprawa, jak włączam wycieraczki na ciągłe to płynnie chodzą, a jak przełączam na przerywaną prace to czasami zatrzymuje się nawet na środku szyby po czym wraca po ok 10s na dół szyby i potem rusza jakby nic, a jak włączam odrazu na przerywane to często nie reaguje, czy to wina manetki czy mechanizmu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycinanie się to moim zdaniem wina silniczków wycieraczek, albo mechanizmu, kiedyś rodzice mieli tak w aucie. Z tego co pamiętam ojciec wymienił silniczki i działało. Przyczyny nie szukaj tutaj w manetce. A skoro powyginali ramiona to możliwe że uszkodzony został mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzpienie na których mocowane są ramiona wycieraczek maja za duży opór(bród rdza) rozbierz, wyczyść, nasmaruj i powinno grac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha oki, a co do tego kąta to da rade go ręcznie ustawić lub sprawdzić??Lub co można zrobić aby dobrze zbierały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...