Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To już zależy od konkretnego sprzedawcy. Najlepiej jakby były z auta testowego. Trafiają się takie - są z małym przebiegiem. Sam takie zakupiłem:D Przy czym minus był taki, że ostatecznie okazało się, że jednak nie mają wentylacji:/

Zastanawiam się czy jakoś nie można domontować tej wentylacji, bo to podobno jest tylko wiatraczek pod siedzeniem...

Dwa pod siedziskiem i dwaw oparciu. Maja inna gąbkę, skórę preferowaną i inne maty grzewcze.

Nie opyla się...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze wiedzieć.

---------- Post dopisany 19-10-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 13:18 ----------

Panowie,

A znacie modele modułów CE obsługujących grzane & elektryczne & z pamięcią fotele? Czy to są wszystkie numery poza:

- 8K0 907 063 N (Nie obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 C (Nie obsługuje grzanych foteli)

Czy na coś jeszcze (jakieś inne elementy wyposażenia) należy patrzeć dobierając właściwy moduł CE?

Opublikowano
  • Autor

Zobacz instalacje bixa tam masz wiecej modeli MCE.

Opublikowano

Darecy, a mógłbyś wkleić jakiegoś linka? Szukałem i nie znalazłem w tym dziale:/

Opublikowano
Darecy, a mógłbyś wkleić jakiegoś linka? Szukałem i nie znalazłem w tym dziale:/

Zrob to sam - gorny temat

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Górny temat, ale w którym dziale, 'Warsztat - Zrób to sam'?

Opublikowano

Dzięki. Sorry, nie skojarzyłem że temat może dotyczyć czego innego niż fotele..:facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, czy ktos może mi powiedzieć co kryje się pod takimi jak załączone kolorami kostek w fotelach ?

Tylko elektryczne sterowanie czy także z ogrzewaniem ?

Z góry dzięki za informację ! :)

audi_1_1.jpg

audi_2_1.jpg

Opublikowano
  • Autor
Koledzy, czy ktos może mi powiedzieć co kryje się pod takimi jak załączone kolorami kostek w fotelach ?

Tylko elektryczne sterowanie czy także z ogrzewaniem ?

Z góry dzięki za informację ! :)

http://s15.postimg.org/pkoe5tth3/audi_1_1.jpg

http://s15.postimg.org/uxd8jyhdj/audi_2_1.jpg

Zielona to ogrzewanie ;)

Opublikowano

Bardzo dziekuje :) czyli jednym slowem full wypas ;)

Opublikowano
  • Autor

jak byś miał sterownik pamięci, sterownik wentylatorków do studzenia , czy masaże od RS5, to dopiero był by full wypas

ale i tak jest bardzo dobrze :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli mod niedrogi tylko pracochłonny ale wykonalny:wink:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Jest jakiś numer tej nagrzewnicy dwustrefowej i tych czujników temp. I czy to wszystko do kupienia?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tak się przygladam temu modowi i mam kilka pytań. Mam fotele z regulacją lędźwi bez grzania.Moje auto jest z 2010. Namierzyłem wnętrze z polifta (2012) s-line z grzanym przodem i tyłem. Wiem że aby grzanie z przodu działało trzeba by zmienić klimatronik i moduł CE. A co z grzanym tyłem ? Gdzie go się załącza ? Co trzeba wymienić ? Nie wiem czy wogóle będę na tym etapie ruszał grzanie ale jak trafią sie jakieś graty to kto wie. Zawsze będzie droga otwarta aby coś jeszcze podłubać...

Opublikowano
  • Autor
Tak się przygladam temu modowi i mam kilka pytań. Mam fotele z regulacją lędźwi bez grzania.Moje auto jest z 2010. Namierzyłem wnętrze z polifta (2012) s-line z grzanym przodem i tyłem. Wiem że aby grzanie z przodu działało trzeba by zmienić klimatronik i moduł CE. A co z grzanym tyłem ? Gdzie go się załącza ? Co trzeba wymienić ? Nie wiem czy wogóle będę na tym etapie ruszał grzanie ale jak trafią sie jakieś graty to kto wie. Zawsze będzie droga otwarta aby coś jeszcze podłubać...

Tylna kanapa jest podpięta pod tylne kostki bezpieczników, regulacja jest tuż pod nawiewem dla tylnych pasażerów lub zamontowaną tam półeczką (tył tunelu).

czyli wiązka na tył jest prosta do podpięcia :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Opublikowano
Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Pasują, kanapa też, w avancie dodatkowo masz mocowanie rolety :wink:

Opublikowano
Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Pasują, kanapa też, w avancie dodatkowo masz mocowanie rolety :wink:

To całe szczęście bo już zamówiłem półskóry s-line ale z avanta, a dopiero potem pomyślałem czy będą pasować do mojego sedana. :facepalm: Dzięki za odpowiedz. :wink:

Opublikowano

Panowie, mam teraz zwykle skory grzane, bez ledzwi, i wpadaja elektrycznie sterowane, co trzeba dodatkowo zeby klikajac ustawic laske na lezaco?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Panowie, mam teraz zwykle skory grzane, bez ledzwi, i wpadaja elektrycznie sterowane, co trzeba dodatkowo zeby klikajac ustawic laske na lezaco?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Jak nie miałeś lędźwi to trzeba zasilanie i masę podciągnąć, gdyby były lędźwie to tylko bezpiecznik trzeba wymienić:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.