Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Citroen C15- jak obsługiwać ogrzewanie


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tak jak w temacie :(

Ręce opadają...

Użytkuje w firmie takie wozidło i za nic w świecie nie moge rozkminić działanie ogrzewanie, kierunek i siłę nawiewu

Pomoże ktoś?

2917324849

tak wygląda ten panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła nawieiwu przyciskiem takim ciepłe maxymalnie by lecialo czerowna kreska dziubek max w prawo:D ciekawy wóz macie w firmie lusterka się nei składają przy 40:P też takim kiedyś śmigałem najlepszy z tego jest silnik nie do zajabania 1.8D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła nawieiwu przyciskiem takim ciepłe maxymalnie by lecialo czerowna kreska dziubek max w prawo:D

nic z tego nie rozumiem ;/

od czego jest reszta tych pokręteł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pokrętło z lewej to góra/dół

- pokrętło z prawej to nawiew z tej kratki, teoretycznie dla pasażerów z tyłu ale praktycznie fajnie grzeje w rękę jak trzymasz na drążku zmiany biegów :decayed:

- siła nawiewu 1/0/2 w przycisku

- górny suwak od zimnego powietrza (dużo ---------> mało)

- dolny suwak od ciepłego powietrza, analogicznie jak przy zimnym, sam ustalasz skład mieszanki powietrza w kratkach :decayed:

- z bocznych kratek przy drzwiach leci zawsze zimne

- jak chcesz szybę to musisz lewe pokrętło ustawić na "chłopka" i zamknąć kratki :wink:

To chyba wszystko, generalnie bardzo dobre auto jako robol, ogrzewanie działa wyśmienicie :naughty:

Mam takiego ale egzemplarz na wymarciu, zero rdzy, wszystko zadbane, w środku i na zewnątrz jak nówka, cały zakonserwowany itp. Działa sobie raz na jakiś czas od potrzeby i spisuje się rewelka, lusterka się w nim nie składają :wink: Ale miałem kiedyś kiedyś taką służbówkę tylko szrot i lusterka składały się przy 120km/h - taka funkcja automatyczna żeby auto mniej paliło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sokal wlasnie o takie wytlumaczenie mi chodzilo :hi:

z bocznych kratek przy drzwiach leci zawsze zimne

to mnie wlasnie zastanawialo, wqrwiające to trochę bo marznie lewa ręka, a jak sie kratke zamknie to momentalnie paruje szyba :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A co do bocznych kratek to cóż... Audi to to nie jest :naughty: No i wygląda jak psia buda :decayed: Ale jako wół roboczy nie do zmordowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to napewno nie jest zaden defekt- te kratki? przeciez to niedorzeczne zeby lecialo tylko zimne powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jeździłem kilkoma C15 i to zawsze tak działało :wink: A ten zimą jest bardzo rzadko ruszany więc nawet nie myślałem żeby tam zaglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to napewno nie jest zaden defekt- te kratki? przeciez to niedorzeczne zeby lecialo tylko zimne powietrze

np. w transporterze T4 ze środkowych kratek leci tylko zimne powietrze :whistling::wink:

mieliśmy w firmie C15 od nowości. dożyło 300 tys i umarło śmiercią naturalną :grin::decayed: najgorzej jak czasami zamek w drzwiach przymarzał i trzeba było trzaskać 10 razy żeby się zamknęły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, sokal Ci wszystko wyjasnil co i jak.

c15 tak ma, sam tez mialem, za***iste auto, zapierdziela na winklach na 3 kolach, po szutrach driftuje, po polach niezle smiga, mam same mile wspomnienia z c15, moja tylko slabo skonczyla, mialem mega dzwona w c15 i opatrznosc nade mna czuwala, bo dostalem strzal centralnie w lewe przednie kolo, cala kabina sie przesunela, popekala na slupkach, itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...