Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hallllluuuuu

nie spać zwidzać.... :> :> :> :>

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:beer1: powitać :hi:

Opublikowano

Marcin, gratki furacza :good: bo nie zdążyłem na spocie :evil: wpadnij jeszcze kiedyś :wink4:

Opublikowano

Marcin, gratki furacza :good: bo nie zdążyłem na spocie :evil: wpadnij jeszcze kiedyś :wink4:

A podziękował, szkoda , że tak szybko pojechaliście , Trzeniu już tlmacvzył dlaczego :wink4:, jak bede tylko w kraku, to przyjeżdzam.

Opublikowano
  • Autor

A tamtej nocy pytałem na co iść do kina z kobietą i nic nie poradziliście , pimpajcie się , nie lubie was :angry:

nieważne na co,ważne żeby w ostatnim rzędzie :gwizdanie:

Opublikowano

A tamtej nocy pytałem na co iść do kina z kobietą i nic nie poradziliście , pimpajcie się , nie lubie was :angry:

nieważne na co,ważne żeby w ostatnim rzędzie :gwizdanie:

tomek Co prawda , to prawda. :decayed:

Opublikowano

A tamtej nocy pytałem na co iść do kina z kobietą i nic nie poradziliście , pimpajcie się , nie lubie was :angry:

nieważne na co,ważne żeby w ostatnim rzędzie :gwizdanie:

ja radziłem, czytaj forum dokładnie :decayed:
Opublikowano

A tamtej nocy pytałem na co iść do kina z kobietą i nic nie poradziliście , pimpajcie się , nie lubie was :angry:

nieważne na co,ważne żeby w ostatnim rzędzie :gwizdanie:

ja radziłem, czytaj forum dokładnie :decayed:

Pamietam , że gdzieś pisałeś , tylko nie pamiętam gdzie i nie pamietam co :confused4:

Opublikowano

pisałem że "w cieniu chwały" :good: a dzień w którym zatrzymała się ziemia :thumbdown:

Opublikowano

witam :)

Opublikowano

pisałem że "w cieniu chwały" :good: a dzień w którym zatrzymała się ziemia :thumbdown:

:notworthy: :notworthy: senkju

Opublikowano

prosie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

swiezak84 , ale masz ciulowy nick , bez obrazy oczywiście, nawet jak bedziesz mial status klubowicza , czego oczywiście życzę , to jak to będzie wyglądać ????? :wink4: :>

Opublikowano

hehehe, spoko. ale taki juz mam nie od dzis wiec juz przywyklem :wink4:

Opublikowano

kolego marnicie j, mam pytanko, dobrze pamietam, ze w Nowym Targu mozna bylo skoczyc w tandemie za kasiorke z 4000 metrów? Jest tam dalej cos takiego?

Opublikowano

kurde , upewnie się jutro tzn w poniedziałek , dam ci znać ok.

Opublikowano

no ok, to nic pilnego narazie...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 00:45_________________________________________________

witam :)

:hi:

a kolega moglby sie w koncu pojawic pod MM, dzisiaj mnie cos akurat korcilo, zeby stanac z kims na kresce... :>

Opublikowano

to trzeba sie umowic w koncu :) tak jakos wczesniej :)

Opublikowano

to trzeba sie umowic w koncu :) tak jakos wczesniej :)

dajcie znać jak poszło :wink4:

ja z 3.0 idę równo :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.