Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba jestem za mlody jeszcze na "te" sprawy :embarrassed: i to Ja pojde spac :tongue4:

Jakie "te" sprawy? O czym Ty piszesz... :mysli: Chodziło o to że: Gdyby Osa była w Polsce to by wskoczyła do mnie na piwko :decayed: No jak można tego nie zrozumieć :tongue4:

bo pewnie Kicia zaraz nie wiadomo co sobie pomyślał :evil: :>

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba jestem za mlody jeszcze na "te" sprawy :embarrassed: i to Ja pojde spac :tongue4:

Jakie "te" sprawy? O czym Ty piszesz... :mysli: Chodziło o to że: Gdyby Osa była w Polsce to by wskoczyła do mnie na piwko :decayed: No jak można tego nie zrozumieć :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty: no prawie uwierzylem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:37_________________________________________________

chyba jestem za mlody jeszcze na "te" sprawy :embarrassed: i to Ja pojde spac :tongue4:

Jakie "te" sprawy? O czym Ty piszesz... :mysli: Chodziło o to że: Gdyby Osa była w Polsce to by wskoczyła do mnie na piwko :decayed: No jak można tego nie zrozumieć :tongue4:

bo pewnie Kicia zaraz nie wiadomo co sobie pomyślał :evil: :>

no jak nie wiadomo jak wiadomo co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:naughty: no prawie uwierzylem :polew:

:mysli: no ale taka prawda... :decayed:

Opublikowano

faceci :gwizdanie:

a miało być o duchach :D[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:40_________________________________________________jak zwykle jest miło niezmiernie, ale idę spać, róbta co chceta :kox:

Opublikowano

a mialo byc tak pieknie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kolorowych snów moje Miśki :bicz::D

Opublikowano

kolorowych snów moje Miśki

Cześć owadku :naughty:

Opublikowano

kolorowych snów moje Miśki :bicz::D

kolorowych bzyyykaczko :polew: :polew:

Opublikowano

branoc wszystkim :hi:

Opublikowano

branoc wszystkim :hi:

samotny :( dobranoc :([br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:54_________________________________________________tak to Ja tez dobranoc wszystkim

Opublikowano

no to ja dla odmiany Dzien Dobry Wszystkim

Kto rano wstaje temu .......... daje :tongue4:

Opublikowano

hello :siema:

Opublikowano

hello :siema:

dobry wieczór, ja tylko na chwilkę :gwizdanie:

Opublikowano

hello :siema:

dobry wieczór, ja tylko na chwilkę :gwizdanie:

jsane :polew: jak zawsze :) jak tam minelo popoludnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

popołudnie? jak to popołudnie... a miało sie zdarzyć coś wyjątkowego?! :mysli:

idę spać.. miała byc chwila więc jest :gwizdanie:

dzisiaj będę bardzo słowna :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:49_________________________________________________buziaki dla całej nocnej zmiany :naughty:

dobrej nocy

Opublikowano

popołudnie? jak to popołudnie... a miało sie zdarzyć coś wyjątkowego?! :mysli:

idę spać.. miała byc chwila więc jest :gwizdanie:

dzisiaj będę bardzo słowna :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:49_________________________________________________buziaki dla całej nocnej zmiany :naughty:

dobrej nocy

popoludnie z............wzajemnie udanej nocy :)

Opublikowano

A ja powiem tylko branoc :hi: Właśnie wróciłem (jakoś wcześnie? :wallbash: ) z maleńkiej imprezy... lekko % :drunk::song:

Opublikowano

Witka, dawno tu nie zaglądałem pozdrawiam :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dobry :hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.