Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny dialog nam wyszedł... :naughty:

idziemy Kiciu idziemy.. nie ma co siedzieć!

dobrej nocy i kolorowych snów :evil:

kolorowych snow Ty idz i walcz o pozwolenie na imprezke hehehe dialog jak dialog Pani znikajaco jak ja jutro w pracy bede zyl :wallbash: :wallbash: :wallbash: barnoc kolorowych bzzzz snow :evil::slina::evil:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dasz radę Kici :naughty:

buziaki i śpij dobrze [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 01:28_________________________________________________i wogóle wszyscy śpijmy dobrze :naughty:

dobranoc

Opublikowano

bry i branoc :hi:

Opublikowano
:drunk: :beer1: :drinks:
Opublikowano

co tu sie dzieje :kox:

Opublikowano

No pasa nada :kox:

Opublikowano

Witam, ja tak na chwileczke, az moj pan nie wroci... :rolleyes:

Dzieki osetti za glosik :>

Opublikowano

Witam, ja tak na chwileczke, az moj pan nie wroci... :rolleyes:

Dzieki osetti za glosik :>

np :rolleyes:

Opublikowano

Ja tylko na chwilkę siema dziewczyny :hi: I chłopaki też siema :naughty:

Idę spać bo pobudka o 6.30 KUBICA jedzie :evil: A ja jakiegoś wirusa złapałem ;( I teraz się męczę ;(

Opublikowano

Ja tylko na chwilkę siema dziewczyny :hi: I chłopaki też siema :naughty:

Idę spać bo pobudka o 6.30 KUBICA jedzie :evil: A ja jakiegoś wirusa złapałem ;( I teraz się męczę ;(

Rafałek grzane piwo i do łócha! :kox:

Opublikowano

hyhy jasne :decayed: jutro ciężki dzień przede mną :decayed: będę ostro zakuwał, przynajmniej planuję :rolleyes: Osa widziałaś wozidło ykka? :kox: wyobraź sobie że yczek nasz kochany ma B6 :kox: masakra normalnie mówię Ci :decayed: Zobacz w ostatnich tematach w B6 :rolleyes:

Opublikowano
:shocked: cichociemny qtwa
Opublikowano

:shocked:

Też tak zareagowałem :decayed::polew: No niby jak ykk i B6 coś tu nie pasi :decayed:

A tak swoją drogą pozdrawiam Sławusia z Rzeszowa :decayed: I gratuluję jego Resovii :decayed::wallbash:

Opublikowano

Ja tylko na chwilkę siema dziewczyny :hi: I chłopaki też siema :naughty:

Idę spać bo pobudka o 6.30 KUBICA jedzie :evil: A ja jakiegoś wirusa złapałem ;( I teraz się męczę ;(

Rafałek grzane piwo i do łócha! :kox:

grzane piwo do ucha? :blink:

Opublikowano

grzane piwo do ucha? :blink:

Nie no Osa mnie do łóżka zapraszała, zresztą jak zawsze :polew::decayed:

Opublikowano

uwazaj, bo jak cie uzadli, to sie zdziwisz. hyhy :naughty:

Opublikowano

grzane piwo do ucha? :blink:

Nie no Osa mnie do łóżka zapraszała, zresztą jak zawsze :polew::decayed:

:gwizdanie:

btw kurde ładne se sprawił wozidło nasz IKu :good::mysli:

Opublikowano

uwazaj, bo jak cie uzadli, to sie zdziwisz. hyhy :naughty:

:polew::decayed: są dwie opcje albo mi się poprawi albo pogorszy :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 01:36_________________________________________________

btw kurde ładne se sprawił wozidło nasz IKu :good::mysli:

Widzisz Osa, jak się robi czarne interesy to się ma :naughty: A nie jak my uczciwi ludzie... to wozimy się pięknymi B5kami :good: Ale i na nas kiedyś przyjdzie ten czas i wtedy nie będzie B6 tylko B7 albo B8 :evil:

Opublikowano

wozimy się pięknymi B5kami

o to to to to :decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 01:40_________________________________________________dobrze prawi! polać mu ... no to Rafałku.. pierdykniem bo odwykniem :drunk:

Opublikowano

o to to to to :decayed:

My przynajmniej mamy prześliczne avanciki :good: a nie jakiś tam sedan :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.