Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też chce jeden :gwizdanie:

zbyt krótki staż na "nocnej jeździe" masz.

ja ogólnie mam krótki staż na forum ale obiecuje że ndrobie Nocną jazde to może zasłuże.... :embarrassed: wczoraj troche tu rymowaliśmy :naughty:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiciu zdrówko ok, wraca do normy chyba.

dziękuje, że pytasz.

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew: :polew: :polew:

Siemka :hi:

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew: :polew: :polew:

psesadzas :naughty:

Opublikowano

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew:

eee tam zgorszenie... normalka :gwizdanie: my to już prawie jak rodzina tutaj :naughty:

Opublikowano

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Dawniej zaczynało się o 00:00.

A teraz tak wcześnie? :polew:

Opublikowano

a widzisz ja dołączyłem bo coś rozdawali ale niestety się nie załapałem :disgust:

Opublikowano

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew: :polew: :polew:

psesadzas :naughty:

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew:

eee tam zgorszenie... normalka :gwizdanie: my to już prawie jak rodzina tutaj :naughty:

żartowałem :tongue4:

Opublikowano

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Starość nie radość :decayed:

Opublikowano

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Dawniej zaczynało się o 00:00.

A teraz tak wcześnie? :polew:

jeszcze trochę i będziemy nadawać 24h/dobę :naughty:

Opublikowano

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew:

eee tam zgorszenie... normalka :gwizdanie: my to już prawie jak rodzina tutaj :naughty:

na szczescie prawie robi wielka roznice :naughty: :naughty: :naughty: hehehe a dobre zgorszenie nie jest zle :cool1::kox:

Opublikowano

żartowałem :tongue4:

A Ty znowu z tym swoim brzydkim awatarem się tu pokazujesz? :gwizdanie: tzn. nie to że mam coś do Twojego pojawiania sie ale ten awatar... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Dawniej zaczynało się o 00:00.

A teraz tak wcześnie? :polew:

jeszcze trochę i będziemy nadawać 24h/dobę :naughty:

No co ty, wtedy mnie z roboty wywalą, za siedzenie na forum.

A kiedy sen będzie?

Opublikowano

A co Ci sie Rafał w moim cudnym awatarku nie podoba :mysli: Przeciez jest :kox:

Opublikowano

szkoda życia na spanie :)

Opublikowano

A co Ci sie Rafał w moim cudnym awatarku nie podoba :mysli: Przeciez jest :kox:

To Sovia na górze :decayed: :gwizdanie:

Oglądałeś tą masakrę w wykonaniu baletnic szkolonych przez Leo? :decayed:

Opublikowano

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Starość nie radość :decayed:

[/quote

Ehhh, chyba macie problemy z wytrzymaniem bez snu.

Dawniej zaczynało się o 00:00.

A teraz tak wcześnie? :polew:

jeszcze trochę i będziemy nadawać 24h/dobę :naughty:

No co ty, wtedy mnie z roboty wywalą, za siedzenie na forum.

A kiedy sen będzie?

forum uczy forum radzi forum nigdy Cie nie zdradzi nie wywala za takie dobre uczynki jak dotrzymywanie innym towarzystwa a jak wywala to nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :polew::wink4:

Opublikowano

szkoda życia na spanie :)

Lepiej siedzieć na forum :naughty: Prawda ykk ? :polew:

Opublikowano

szkoda życia na spanie :)

zycie mozna spedzic w lozku ale żeby spac co racja to racja :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to nie baletnice grały tylko skończone łamagi :evil: co się z nimi dzieje Leo ?

Opublikowano

to nie baletnice grały tylko skończone łamagi :evil: co się z nimi dzieje Leo ?

gwiazdy graja jak zawsze co sie czepiacie :polew:

Opublikowano

Kicia do diazka! naucz się cytować w końcu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.