Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja ide lulu :tongue4: bo jakis zmeczony jestem

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz po 24 więc trzeba iść kurde spać :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Jutro do roboty, jak to Kazik ujął "k**wa j***ne nieroby" :>

Opublikowano

dobranoc bzzzzzzzzzzz branoc bzz bzz bzzzzz bzzz bez łoooosy noc juz nie taka sama na forum hehe bzzzzzz do juterka drodzy klubowicze :)

Opublikowano

dziś ja tu porządze....a reflex osa i kicia i reszta :bicz: :bicz3: :ban:

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

Daymoon a siedź sobie tutaj sam bo ja już mykam i nie przywitam się nawet :tongue4: A tego typu teksty to sobie wsadź w... ucho :naughty: Pozdro dla Osy kici yczka pet3ra i innych nocnych z wyjątkiem Daymoona :tongue4::hi:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

a ja się tu dzisiaj nie pojawię!

Opublikowano

Daymoon a siedź sobie tutaj sam bo ja już mykam i nie przywitam się nawet :tongue4: A tego typu teksty to sobie wsadź w... ucho :naughty: Pozdro dla Osy kici yczka pet3ra i innych nocnych z wyjątkiem Daymoona :tongue4::hi:

przecież żartowałem :good::wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 23:24_________________________________________________ykk jak b6 i koledzy z bmw? :decayed:

Opublikowano

przecież żartowałem :good::wink4:

Jasne że żartowałeś, myślisz że ktoś by Ci dał tu porządzić :naughty::tongue4: Dobra branoc, nie mam czasu na głupoty :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

dobry wieczor wieczor dobry bobry i nie bobry :>[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 00:36_________________________________________________ale cisza tutaj ... jakas grobowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 01:13_________________________________________________ehhh ide spac chyba sie juz nikogo nie doczekam a jutro z rana lece do Krakowa i z powrotem trzymajcie kciuki zebym cało doleciał spowrotem bez mandatow do wrocka :) bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz barnoc drodzy koledzy kolezanki bzz bzzzz bzzzzz niech bzzz z wami bedzie hehehe[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 01:35_________________________________________________naadal nikogo to ja juz bede sie kladl po raz ostatni spac do jutra moze frekwencja dopisze bzzzzzzzzzzzzzzzzzanoc bz bzz

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

wieczor dobry wróciłem cało z Krakowa :) witam wszystkich gorąco :) tej pieknej nocy :)

Opublikowano

witaj witaj zasiadaj i posty czytaj. :hi:

Opublikowano

witaj witaj zasiadaj i posty czytaj. :hi:

czytaj jak i równiez pisaj :guma:
Opublikowano

pisaj pisaj wiadomości życze zatem wytrwałości :hi:

Opublikowano

żeście kur..a wymiślili......może wódki byśmy się napili? :naughty:

Opublikowano

no jak Damian coś postawi to się kur...a :naughty: wypije i zabawi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.