Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest takie PO-słowie

jak sie przepiłeś to leć na pogotowie... :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:37_________________________________________________

no jak Damian coś postawi to się kur...a :naughty: wypije i zabawi

jak sie bawić to się bawić drzwi wy...ać okna wstawic :decayed:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak Damian coś postawi to się kur...a :naughty: wypije i zabawi

zapraszam :>

jak sie bawić to się bawić drzwi wy...ać okna wstawic :decayed:

dobre hyhy :embarrassed:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:45_________________________________________________a napił bym sie....po 8 godz pracy......20 Ton z miejsca na miejsce :no:

Opublikowano

a ja mam własnie swiezutką dostawe piwka z Ugandy :naughty:

Opublikowano

czemu aż z Ugandy kurcze ?? :mysli:

Opublikowano

dzisiaj na trasie Krakow wrocław minołem policyjna vectre przy 220km/h :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czemu aż z Ugandy kurcze ?? :mysli:

Bo jest dobre i tanie :kox: a slodycze to nasi wschodni sąsiedzi maja znakomite :good:
Opublikowano

kisiel z krowy :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:21_________________________________________________to siee massssszzzz czym chwalić.......a później są wypadki

Opublikowano

kisiel z krowy :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:21_________________________________________________to siee massssszzzz czym chwalić.......a później są wypadki

wypadku nie było a policja w tym momencie włączyła sygnały dzwiekowe swietlne i zajechali mi droge miałem im mrugac długimi i trabic bo wyprzedajac chryslera zaczeli hamowac i mnie wkurzyli ale na szczescie nie zdazylem bo wyprzedzili chryslera i wlaczyli koguty i dzwiekowe sygnaly zajechali mu droge :P a ja ziummmm obok nich hihihi mialem farta :):tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 01:07_________________________________________________mykam spac meczaca podroz byla wyczerpujaca a bez łooooooosy jakos sennie tutaj :wink4: bzzz bzz branoc dobra bzz bzzz

Opublikowano

uwielbiam opowieści Science Fiction :decayed:

Opublikowano

uwielbiam opowieści Science Fiction :decayed:

:angry::disgust:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 23:04_________________________________________________dzien dobry wieczor :>

Opublikowano

Kuźwa ale mecz fatalny :decayed: masakra :wallbash:

Siema ludziska :hi:

Opublikowano
:bla:
Opublikowano

łOsa :decayed: napisz coś ambitniejszego :naughty::tongue4:

Opublikowano

łOsa :decayed: napisz coś ambitniejszego :naughty::tongue4:

ciii nie stresuj jej dawno jej nie bylo dobrze ze jest nie musi sie wysilac nie wiadomo jak sie czuje....

Opublikowano

byłam na kursie, nagadałam się trochę, wystarczy!

dam Wam po buziaki i spadam: jeden dla Kici :buziak: i jeden dla Rafałka :buziak:

Opublikowano

ja też chce jeden :gwizdanie:

Opublikowano

ja też chce jeden :gwizdanie:

zbyt krótki staż na "nocnej jeździe" masz.

Opublikowano

byłam na kursie, nagadałam się trochę, wystarczy!

dam Wam po buziaki i spadam: jeden dla Kici :buziak: i jeden dla Rafałka :buziak:

a jak zdrowko... ? nie pytam bo sie boje ze mnie czyms zarazisz dajac buziaka :gwizdanie: tylko z Troski o Ciebie :tongue4:

aaa dzieukujemy za buziaki :> brakowalo tego przez te samotne noce ;(

Opublikowano

Co tu sie wyprawia :shocked: buziaczki i te sprawy :shocked: siejecie zgorszenie :polew: :polew: :polew:

Siemka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.