Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafał ogladalem... szkoda słów i nerwów :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kicia do diazka! naucz się cytować w końcu :gwizdanie:

chyba musisz mnie na szkolenie idywidualne zabrac i pokazac co jak i gdzie :embarrassed:

Opublikowano

Kicia do diazka! naucz się cytować w końcu :gwizdanie:

chyba musisz mnie na szkolenie idywidualne zabrac i pokazac co jak i gdzie :embarrassed:

lepiej nie :gwizdanie:

Opublikowano

Ale mi się ten mecz nie podobal od początku, nawet jak nasi strzelili gola to tylko się śmiałem że mieli takiego farta... I czekałem aż oni strzelą, niestety. Nie mam nic do Boruca ale to nie był jego dobry dzień. Poza tym w 3 lidze lepiej grają... :decayed: Nie Sławo? :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 23:47_________________________________________________

chyba musisz mnie na szkolenie idywidualne zabrac i pokazac co jak i gdzie :embarrassed:

lepiej nie :gwizdanie:

Korepetycje u Osy: tanio, zdrowo, a przede wszystkim przyjemnie :naughty:

Opublikowano

Ale mi się ten mecz nie podobal od początku, nawet jak nasi strzelili gola to tylko się śmiałem że mieli takiego farta... I czekałem aż oni strzelą, niestety. Nie mam nic do Boruca ale to nie był jego dobry dzień. Poza tym w 3 lidze lepiej grają... :decayed: Nie Sławo? :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 23:47_________________________________________________

chyba musisz mnie na szkolenie idywidualne zabrac i pokazac co jak i gdzie :embarrassed:

lepiej nie :gwizdanie:

Korepetycje u Osy: tanio, zdrowo, a przede wszystkim przyjemnie :naughty:

polecasz ?? :tongue4: :gwizdanie: :naughty: :> ??[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 23:49_________________________________________________

Kicia do diazka! naucz się cytować w końcu :gwizdanie:

chyba musisz mnie na szkolenie idywidualne zabrac i pokazac co jak i gdzie :embarrassed:

lepiej nie :gwizdanie:

ale ja poprosze Ja bede grzeczny i obiecuje ze bede pilnym uczniem :notworthy:

Opublikowano

mata wyobraźnię :kox:

Opublikowano

polecasz ?? :tongue4:

Osa co on znowu sugeruje? :decayed:

Opublikowano

ale jakie korepetycje, bo już się pogubiłam - samce napalone :kox:

Opublikowano

ale jakie korepetycje, bo już się pogubiłam - samce napalone :kox:

że co? że jak? ja nie palę... :decayed: Kicia przecież ma problemy z cyyyy... towaniem :decayed:

Opublikowano

Poza tym w 3 lidze lepiej grają... :decayed: Nie Sławo? :naughty:

Racja :> III liga to jest to :kox: zwłaszcza lubelsko-podkarpacka :naughty:

Opublikowano

Racja :> III liga to jest to :kox: zwłaszcza lubelsko-podkarpacka :naughty:

To dopiero balet :kwasny: aż się nie mogę doczekać niedzieli i tych... gwizdów :decayed:

Opublikowano

ale jakie korepetycje, bo już się pogubiłam - samce napalone :kox:

napalone na nauke rozpalone żądne wiedzy jedynie tylko nauki mistrza lub mistrzyni ktora za raczke i pokaże gdzie co i jak sie..............np. cytuje :naughty:

Opublikowano

normalnie z Wami to się normalnie nie pogada :evil:

Opublikowano

napalone na nauke rozpalone żądne wiedzy jedynie tylko nauki mistrza lub mistrzyni ktora za raczke i pokaże gdzie co i jak sie..............np. cytuje :naughty:

Łapiesz, dotykasz, dociskasz, rozpinasz, zdejmujesz, wciskasz, popychasz i masz :naughty: (obsługa myszki komputerowej :tongue4: )

Opublikowano

normalnie z Wami to się normalnie nie pogada :evil:

normalnie to sie z nami co innego mozna nas nauczyc hehehe

Opublikowano

wiecie co? kto założyl ten wątek i gdzie ten ktoś jest?

zagląda tu sporo nowych osób widze, może założyciel wątku zmodyfikowałby pierwszy post i jakoś zachęcił pozostałych do konwersacji? co Wy na to? :mysli:

Opublikowano

napalone na nauke rozpalone żądne wiedzy jedynie tylko nauki mistrza lub mistrzyni ktora za raczke i pokaże gdzie co i jak sie..............np. cytuje :naughty:

Łapiesz, dotykasz, dociskasz, rozpinasz, zdejmujesz, wciskasz, popychasz i masz :naughty: (obsługa myszki komputerowej :tongue4: )

ja bym to jeszcze pocwiczyl :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 00:02_________________________________________________

wiecie co? kto założyl ten wątek i gdzie ten ktoś jest?

zagląda tu sporo nowych osób widze, może założyciel wątku zmodyfikowałby pierwszy post i jakoś zachęcił pozostałych do konwersacji? co Wy na to? :mysli:

a pierwszy post niezacheca ?? :mysli:

Opublikowano

Osa a po co? :naughty: Ja już kiedyś proponowałem żeby kasować część postów co jakiś czas, tych co były napisane np. na początku, czyli co miesiąc np. 100 postów licząc od początku, przynajmniej serwer nie będzie się zamulał :decayed: A ludzie jeśli by chcieli to by tu włazili :wink4: Ostatnio Radzyń team deklarował się że będą tu zaglądać, jakoś nie widać ich, jestem sam :decayed:

Opublikowano

Osa a po co? :naughty: Ja już kiedyś proponowałem żeby kasować część postów co jakiś czas, tych co były napisane np. na początku, czyli co miesiąc np. 100 postów licząc od początku, przynajmniej serwer nie będzie się zamulał :decayed: A ludzie jeśli by chcieli to by tu włazili :wink4: Ostatnio Radzyń team deklarował się że będą tu zaglądać, jakoś nie widać ich, jestem sam :decayed:

chyba osssie niewystarczamy :( :gwizdanie:

Opublikowano

ale żeby zrobić pierwszego posta widocznego na każdej stronie , wiesz o co mi chodzi?

poza tym coś niemrawa ta Twoja radzyńska drużynka fju fju :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.