Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

btw - Ykk - Twoje avatary zawsze wprawiają w dobry humor;p Były dzieci neo, teraz jakieś szatany.... Co będzie następne? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie pojadę na pewno, bo chyba 20h za kółkiem to nie tylko dla mnie byłoby niebezpieczne;] Tak poza tym - muszę mieć pewność, że tam seniority lecą na b7, albo przynajmniej na przód od b7, bo inaczej to nie ma po co jechać;D Ykk- jedno jest pewne - na b6 nie lecą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie pojadę na pewno, bo chyba 20h za kółkiem to nie tylko dla mnie byłoby niebezpieczne;] Tak poza tym - muszę mieć pewność, że tam seniority lecą na b7, albo przynajmniej na przód od b7, bo inaczej to nie ma po co jechać;D Ykk- jedno jest pewne - na b6 nie lecą;p

:polew: no to z takim nastawieniem może być ciężko, wiesz o tym, że tutaj B7 już na nikogo nie działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam sie stary...u Ciebie prościej wszczepić b7, niż u mnie, hehe;D Chociaż może zaszalejesz i zrobisz na S5 :naughty: rozpoczniemy 175 stronę i będę spadał, bo jutro jest co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde....stało się - 175. strona rozpoczęta...na mnie czas. W sumie fajnie, ze takie forumowe gg zrobiło się w tym temacie, bo zawsze jakieś insomniac'i się trafią;) Trzeba się przekimać, ale na odchodnym piję Wasze zdrowie, bo coś zimno się zrobiło i trzeba włączyć klimatronic na HI;D pozdrawiam, 3mcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie wymiguj się od odpowiedzi :naughty:

Kiciu możesz przyjechać ale tylko jako pasażer! chcę abyście dotarli w całości!

bedziemy w calosci nigdy nie mialem jeszcze wypadeczku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...