Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:)
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to może brudzia trzaśniemy? :naughty: jam Asia :>[br]

Yam Bartuomiej, po chiszpańsq Bartek;D :drinks:

Opublikowano

to teraz już nie odpuszczę - musisz przyjechać do nas, ciekawe czy pobijesz mój rekord 20h :)

Opublikowano

btw - Ykk - Twoje avatary zawsze wprawiają w dobry humor;p Były dzieci neo, teraz jakieś szatany.... Co będzie następne? :>

Opublikowano

DeeJay_Kill

Mysle, zastanawiam sie.. :mysli::decayed:

Opublikowano

Sam nie pojadę na pewno, bo chyba 20h za kółkiem to nie tylko dla mnie byłoby niebezpieczne;] Tak poza tym - muszę mieć pewność, że tam seniority lecą na b7, albo przynajmniej na przód od b7, bo inaczej to nie ma po co jechać;D Ykk- jedno jest pewne - na b6 nie lecą;p

Opublikowano

;(

Opublikowano

Sam nie pojadę na pewno, bo chyba 20h za kółkiem to nie tylko dla mnie byłoby niebezpieczne;] Tak poza tym - muszę mieć pewność, że tam seniority lecą na b7, albo przynajmniej na przód od b7, bo inaczej to nie ma po co jechać;D Ykk- jedno jest pewne - na b6 nie lecą;p

:polew: no to z takim nastawieniem może być ciężko, wiesz o tym, że tutaj B7 już na nikogo nie działa :decayed:

Opublikowano

Nie łam sie stary...u Ciebie prościej wszczepić b7, niż u mnie, hehe;D Chociaż może zaszalejesz i zrobisz na S5 :naughty: rozpoczniemy 175 stronę i będę spadał, bo jutro jest co robić...

Opublikowano

Kupie se B9 :decayed:

Opublikowano

to trzeba się poważnie zastanowić, czy jechać... Ykk - jedziemy? :tongue4:

Opublikowano

Gdzie..? :mysli:

Opublikowano

no to Bartek bierz jakiegoś kierowcę i dacie radę, kiedy się mogę spodziewać wizytacji z Polski? przywieziecie mi kilka Leszków? :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dobry wieczór :hi:

Opublikowano

qrde....stało się - 175. strona rozpoczęta...na mnie czas. W sumie fajnie, ze takie forumowe gg zrobiło się w tym temacie, bo zawsze jakieś insomniac'i się trafią;) Trzeba się przekimać, ale na odchodnym piję Wasze zdrowie, bo coś zimno się zrobiło i trzeba włączyć klimatronic na HI;D pozdrawiam, 3mcie się :)

Opublikowano

ja moge byc kierowca szybko i niebezpiecznie :)

Opublikowano

Bartek nie wymiguj się od odpowiedzi :naughty:

Kiciu możesz przyjechać ale tylko jako pasażer! chcę abyście dotarli w całości!

Opublikowano
  • Autor

W sumie fajnie, ze takie forumowe gg zrobiło się w tym temacie

i taki był zamysł :)

Opublikowano

Bartek nie wymiguj się od odpowiedzi :naughty:

Kiciu możesz przyjechać ale tylko jako pasażer! chcę abyście dotarli w całości!

bedziemy w calosci nigdy nie mialem jeszcze wypadeczku :>

Opublikowano

Kicia nigdy nie mów nigdy :wallbash:

a Panowie mam takie pytanie... czy ufacie kobietom za kierownicą?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.