Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kicia nigdy nie mów nigdy :wallbash:

a Panowie mam takie pytanie... czy ufacie kobietom za kierownicą?? :naughty:

zalezy czy calym czy tylko polowicznie.... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ooo, to ja też jadę. :decayed:

Opublikowano

Ooo, to ja też jadę. :decayed:

super, masz furczana na gaz to będzie ekonomicznie do samej Barcy masz stacje elpidżi :decayed:

Opublikowano

i tak ma pozostać :> To jak chcemy do Espany, muszę zacząć oszczędzać na kujawski, bo troche pójdzie;p

Varios lechów? Probablemente unos pocos cuadros!

Colorodos suenos, buenas noches:)

Este fue el último mensaje. Hasta manana :wink4:

Opublikowano

Kicia nigdy nie mów nigdy :wallbash:

a Panowie mam takie pytanie... czy ufacie kobietom za kierownicą?? :naughty:

mam znajomka ktory na pierwszej randce oddal dziewczynie kolko auta za 300000zł ktorym sie rozpedzila do 220km/h i kolega wtedy zaczol sie modlic :polew: :polew: :polew: zaufanie zniknelo :wink4: ale zyje auto tez całe wiec nie bylo o co sie bac....

Opublikowano

i tak ma pozostać :> To jak chcemy do Espany, muszę zacząć oszczędzać na kujawski, bo troche pójdzie;p

Varios lechów? Probablemente unos pocos cuadros!

Colorodos suenos, buenas noches:)

Este fue el último mensaje. Hasta manana :wink4:

hmmm... znasz hiszpański czy udajesz :decayed: tym bardziej zapraszam

Opublikowano

znam kilka słów, a niektóre dodaję z googli - zresztą widać to doskonale;) Naukę hiszpana zaczynam w tym roku, mam nadzieję, że będę pojętnym uczniem:) No...miała być ostatnia wiadomość, już słowa nie dotrzymałem, więc spadam, coby ktoś nie pomyślał, że moje słowo jest nic nie warte;) PS - Coloridos suenos, lub też Hasta manana, itp akurat znałem :decayed:

Opublikowano

super, masz furczana na gaz to będzie ekonomicznie do samej Barcy masz stacje elpidżi :decayed:

Dobra, w takim razie idę spać, żeby się wyspać przed podróżą. :decayed:

Dobranoc. :)

Opublikowano

super, masz furczana na gaz to będzie ekonomicznie do samej Barcy masz stacje elpidżi :decayed:

Dobra, w takim razie idę spać, żeby się wyspać przed podróżą. :decayed:

Dobranoc. :)

branoc branoc tez za sekunde znikam bzyyyyyyyyyyy

Opublikowano

Tomek wyśpij się bo kawałek drogi przed Tobą :naughty:

Bartek to ucz się ucz, bo hiszpański to fajny język, ja chodzę na kurs ale tutaj :good:

Opublikowano

samemu w domku strasznie isc spac :( ale zbieram sie prosze kopniaka w dupke na droge i zmykam

Opublikowano

facetów nie biję :gwizdanie:

Opublikowano

facetów nie biję :gwizdanie:

kopniak to nie bicie :wink4: he he uciekam wesołych św. :wink4:

Opublikowano

no napewno będą wesołe :disgust:

Opublikowano

no napewno będą wesołe :disgust:

nie był bym taki pewien :wink4: ale podobno intencje sie licza :tongue4:

Opublikowano

Kicia jak Ty coś czasami napiszesz to hmmmm :rolleyes:

Opublikowano

Kicia jak Ty coś czasami napiszesz to hmmmm :rolleyes:

bo tak jakos niemrawo było :wink4: uciekam so spania samotna noc mnie czeka ;( bz

Opublikowano

no to dobranoc Kiciu :evil:

Opublikowano

no to dobranoc Kiciu :evil:

dobranoc :pociesz::friends::papa::buziak:

Opublikowano

ale mnie zaskoczyłeś Bartek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.