Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra skrzynie sprawdze w pracy uciekam spac jutro wstaje o 5tej bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bz bbbbbbbzz branoc slodkich kolorowych super zdrowia i slodyczy nocy spokojnej szyczy Ja [br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________

Właśnie łOska :kox: ja też chcę to foto :wink4:

Siema :hi:

o witam i zmykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:) Ja tam nie chce dostać maila, bo pewnie gołe d*py tam będą tylko i nic więcej :tongue4: Byłem sobie dzisiaj na grzybkach, uzbierałem conieco, na cmentarzach byłem, w Kościółku byłem, to teraz mogę posiedzieć przy kompie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie reszta hmmm Ja jeszcze na maila czekam :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 23:16_________________________________________________a z ciekawostek dropsa to wczoraj jakas A4 w budzie łosy niebieska z dwoma rurkami z ktorych smierdziala nieprzepalona benzynka mnie lekko objechała dałem jej fory na starcie a pozniej nie moglem wyprzedzic :blink: nie uciekala mi ale i Ja jej nie moglem przez ten opozniony start dogonic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również. W końcu wybrałem lakier do autka;) Będzie Z5J - "moro niebieski" perła. Mam nadzieję,ze to dobrze wyjdzie (kolor musiał być podobny do poprzedniego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maila nie mam

A ja dostałem tego słynnego maila :polew:Osa kiedy podeślesz mi takie foto tylko swoje? :kox:

Siema dzieciaczki :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...