Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś w stylu hasła reklamowego Electroluxa: "Nothing sux like Electrolux". Tak to już jest jak się nie zna języka, tylko ma się słownik...

Branoc :lazy:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pajero to pedał? w hiszpańskim? pierwsze słyszę.... :embarrassed:

Opublikowano

hmmm, ciekawe. A w ogóle to cokolwiek to znaczy, albo może znaczyć? Jak się to ma do semantyki hiszpańskiej?

Opublikowano
pajero to pedał? w hiszpańskim? pierwsze słyszę

panalejro czy jakos tak jest po portugalsku.

nawet podobnie wiec bardzo mozliwe

Opublikowano

ja przeprowadzę jutro wywiad środowiskowy, bo na chwilę obecną znam tylko dwa określenia pedała: mariquita i maricon :gwizdanie:

Opublikowano

wieczor dobry :hi: na czym byles w tym kinie ?

Teoretycznie na filmie a tak na serio to na... nie będę zdradzał pikantnych szczegółów :kox::naughty: A tytuł filmu to:"Tajne przez poufne", szczerze nic specjalnego :disgust: Ale film nie jest ważny ważne towarzystwo i wygodne fotele w Cinema City :naughty:

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

jak tam płytka? :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_co_wy_na_to_straszne-t50819.0.html zapraszam Reflex i reszta

Opublikowano

hej czołem :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________Taram taram.. taram ..taram taram taram taram taraaaaaarrrrmmmm taram taram....wszyscy spią :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

hej czołem :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________Taram taram.. taram ..taram taram taram taram taraaaaaarrrrmmmm taram taram....wszyscy spią :gwizdanie: :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_co_wy_na_to_straszne-t50819.0.html :kox:
Opublikowano

co Ty tak z tymi egzorcyzmami :wink4:

Opublikowano

wieczor dobry :hi: na czym byles w tym kinie ?

Teoretycznie na filmie a tak na serio to na... nie będę zdradzał pikantnych szczegółów :kox::naughty: A tytuł filmu to:"Tajne przez poufne", szczerze nic specjalnego :disgust: Ale film nie jest ważny ważne towarzystwo i wygodne fotele w Cinema City :naughty:

Bry wszystkim :hi:

film slyszalem ze mial byc dobry :( to nie ide na niego ostatnio bylem na max paynie i tez taki sobie :kwasny:

bry bry

Opublikowano

:hi: dzisiaj chyba jestem o czasie. Zawsze jak zaglądałem to już spaliście

Opublikowano

osetti ostatnio pomogłaś to Cię jeszcze raz wykorzystam :decayed::polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=hSDOH44a5_8

jaki to wykonawca i tytuł :mysli:

Opublikowano

film slyszalem ze mial byc dobry :( to nie ide na niego ostatnio bylem na max paynie i tez taki sobie :kwasny:

bry bry

Nie wiem, może Tobie bardzie się spodoba, ale szczerze taki sobie... Na kompie w domu możesz obejrzeć :naughty: Ale do kina nie idź :decayed:

Bry :hi:

osetti (...) to Cię jeszcze raz wykorzystam :decayed::polew:

:naughty: Osa to ma życie...

Opublikowano

wiedziałem że skończy się na jednym... :polew:

Opublikowano

wiedziałem że skończy się na jednym... :polew:

Tylko na jednym? Co tak cienko, alv czyżbyś już niedomagał? :polew:

Opublikowano

u mnie 27 nie 21 także wiesz - 3 ruchy worek suchy :polew: :polew: dobra ale nie o "d*pie Maryni" :polew: tylko o tym utworze - wie Kto co To ?? :decayed:

Opublikowano
:polew: starość nie radość :decayed: nie znam :gwizdanie:
Opublikowano

film slyszalem ze mial byc dobry :( to nie ide na niego ostatnio bylem na max paynie i tez taki sobie :kwasny:

bry bry

Nie wiem, może Tobie bardzie się spodoba, ale szczerze taki sobie... Na kompie w domu możesz obejrzeć :naughty: Ale do kina nie idź :decayed:

Bry :hi:

osetti (...) to Cię jeszcze raz wykorzystam :decayed::polew:

:naughty: Osa to ma życie...

mozemy pozazdroscic tylko :wink4:

Opublikowano

witanko tych co nie śpią jeszcze :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.