Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opowiedzcież, Kasiu, Tomku,

Co Wam się dziś przydarzyło?

Czy Wam rośnie procent w banku,

Albo inne coś trafiło?

Nie bede rymowac, bo to nie moja domena, ale jak przeczytałam w tekście "...Kasiu..." to nie mogłam się powstrzymać od komentarza, że niestety nic mi w banku nie rośnie ;)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W banku jeszcze procent wzrośnie

Będzie wtedy życie bardziej znośne.

Kasa dobra jest to sprawa

Czasem w życiu bardzo pomaga.

Zwłaszcza utrzymywać nasze fury

czasem trzeba sypnąć z grubszej rury...

Opublikowano

Z badań moich wieloletnich,

pewien dziwny fakt wynika,

Iż największy ruch w tym wątku,

W poniedziałek się spotyka!

Rymuj, rymuj - to nie boli

A synapsy trochę zmusza

do roboty, by w swej doli

Mózg się z deczka porozruszał;D

Opublikowano

Wam to się chyba nigdy nie znudzi :gwizdanie:

Opublikowano

tak popatrzeć w przeszłość wątku

to nie było od początku

sytuacji takiej że

dwie osoby tylko rymowały se.

Ale cóż tu począć kiedy to

nikt rymu zapuścić nie chce ot co....

Może ktoś się jeszcze znajdzie

kto rym w głowie swej odnajdzie

patrykbor -zapuść ryma

po się głowa do poduchy kima... :wink4:

Opublikowano

Się starzejesz, patrykborze,

Z czasem będzie coraz gorzej!

Duch w nas młody, chęci są,

By historię tworzyć tą!

Opublikowano

Beztalencie ze mnie co tu gadać

Ja po ludzku chce pogadać :naughty:

Opublikowano

To jak nauka jest języka,

nie ma lekko - już to wiesz

Coś nie widzę wujka Ykk'a,

Czy Wam go brakuje też?

Opublikowano

Jeszce z jedno piwo se wyczaję .

To się do was przyzwyczaję . :kox: ale mi idze :shocked:

Opublikowano

Dna Twej szklanki nie doczekam -

Pójdę spać za kilka minut

Mrużą mi się oczy, jednak zwlekam,

Bo mnie trzyma coś tu ciut...

Opublikowano

Ja podziwiam was szalenie,

rymowanie to me brzemie,

bo rymować nie potrafię

lecz postaram się ogromnie

by wam pomóc tu postronnie

staram się wymyślić w czym

mogę nieść w tej grupie prym

:)

Opublikowano

Ale cóż to... pora na mnie

spadać zanim sen dopadnie.

Bo przed kompem nie wygodnie

trzeba szybko ściągać spodnie....

W kimy iść już chyba czas

więc ja żegnam wszystkich was

:hi:

Opublikowano

dna mojej szklanki nie doczekasz . :decayed:

Chyba ze do rana se poczekasz :cool1:

Opublikowano

Siódma rano jest godziną,

która jutro zbudzi mnie

Pewno z niewesołą miną,

zacząć przyjdzie nowy dzień :embarrassed:

Na wykładach to odeśpię,

Takie to te studia są

Mogłem w Hiszpanii zbierać czereśnie,

Lecz zerwałem z decyzją tą.

Tak poważnie rzecz ujmując,

pożegnać się teraz chcę

Stale tutaj Wam rymując,

Sweetest Dreams życzyć pragnę :hi:

Opublikowano
:papa:
Opublikowano

aj Panowie, ach podziwiam

wielki talent w was odkrywam.

rymujecie, niesłychanie,

zaraz wpadnę w jakąś manie.

Bede Tworzył i Rymował

świetne teksty komponował.

Kto nastepny coś zrymuje?

kto zamilczy, wykastruje :P

Opublikowano

Żebym tak umiał rymować .

To bym z wami mógł spamować .

A że rymy ciężko składam to se z wami normalnie pogadam :rolleyes:

Opublikowano

Dopadła mnie ta rozkmina -

Fala zbrodni za chwil kilka się zaczyna!

I choć dawniej oglądałem,

To obejrzę z wielkim zapałem

Szkoda, że to surrealizm,

Bo tam wszyscy żyją wciąż,

Nieważne, że kałachami

wystrzelali ich, jak jeden mąż...

I nieważne, że Rafalski,

otrzymawszy cztery kule

Przeżył, podniósł się, przepłynął

Wisłę - żyją nadal wszystkie ciule!

Młody, Szajba, albo Czarna,

Złego diabeł nie zabiera

Powieść s-f z tego marna,

Lecz fabuła całkiem szczera.

Idę więc na kino akcji,

Szkodząc sobie, sen oszukując

Sącząc soczek z jabłek frakcji

Sens w serialu odnajdując.

Wrócę pewnie po seansie

A czy kogoś tu zastanę?

Mam nadzieję, że w tym transie

Nie tylko ja w wątku ostanę...

Wracam po fali;p

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.