Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a OSA to co? napis na winie? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo skuterek :) a dokladnie Wespa ale znaczenie tosamo hehe[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:36_________________________________________________Chopy dobija mnie ta pogoda narmalnie !!!!!

Opublikowano

Seba jeździsz na spoty?

Opublikowano

Droga Pani,

Na tych trunkach wyszukanych,

Nie spotkałem takiej nazwy.

Lecz "Komandos", bardzo znany

Numer Jeden jest, aż nazbyt :decayed:

Cena/Jakość - pierwsza klasa!

Smak nieważny w winie tym

A 5zł - mała kasa,

Więc prym wiedzie on wśród win :>

Opublikowano

Droga Pani,

Na tych trunkach wyszukanych,

Nie spotkałem takiej nazwy.

Lecz "Komandos", bardzo znany

Numer Jeden jest, aż nazbyt :decayed:

Cena/Jakość - pierwsza klasa!

Smak nieważny w winie tym

A 5zł - mała kasa,

Więc prym wiedzie on wśród win :>

ja nie piję takich rzeczy,

nie polecaj więc ich mnie.

nie przyznawaj się, żes smakosz

tanich winek klasy B :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:41_________________________________________________

pamieta ktoś to jeszcze??

kolego ja Ciebie o coś pytałam... :gwizdanie:

Opublikowano

Mam Auto od niedawna ale napewno bede sie pojawiał !

A coś sie szykuje?

Opublikowano

Mam Auto od niedawna ale napewno bede sie pojawiał !

A coś sie szykuje?

do Kłobucka wpadnij :decayed:

Opublikowano

Powiem szczerze, że mi obce

Te "przysmaki" klasy B

Wolę czystą oraz browce,

Ale lubię także Cię :>

Opublikowano

na wyznania się zebrało?

chcesz dziś coś powiedzieć Osie?

czyżby serce zapikało,

mocniej? no odpowiedz proszę ...

Opublikowano

Wpadne napewno... niebawem

a wiesz wogóle gdzie jest Kłobuck? :tongue4:

Opublikowano

Nadinterpretacja wzięła górę -

Kocham wyłącznie swą furę :decayed:

Nie snuj więc domysłów, Osa

Włącz TV, pooglądaj Janusza Gajosa :polew:

Opublikowano

moja żona ma babcie w czestochowie wiec nie obce mi te klimaty :)

zatem przy okazji odwiedzin u babci... zapraszam na spot do naszej wioski :good:

Opublikowano
[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:55_________________________________________________ :> napewno wpadne moja Niunią :cool1:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:56_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=R-5RQxSIrgY&feature=related
Opublikowano

Drogie Panie i Panowie,

Dj słów Wam klika powie...

Dobrej nocy życzyć pragnę,

TV off, wyłączam Fragmę

Grzeję łóżko i wskakuję,

Tak do 8 się wyleguję

Ziewam ostro - czas najwyższy,

Zwłoki zwlec do pięter wyższych,

Gdzie znajduje się me łoże

Kładę się więc tam w pokorze.

Dobranoc :hi:

Opublikowano

ktoś cos napisze ??[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 01:10_________________________________________________Asia ile ci spala gazu a ile benzynki?

Opublikowano

Asia ile ci spala gazu a ile benzynki?

na benzynie jeździliśmy ostatnio w Hiszpanii więc tak 10-11, gazu spaliła nawet do 12.

ale w ostatnim czasie z wiadomych przyczyn, zmieniłam nieco charakter jazdy i na gazie pali mi nawet 9.5!

Opublikowano

O to normalnie super :) Moja tez 10L/100Km 95 albo 8,5 98

W zaleznosci na jakiej stacji tankuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.