Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale tu nic sie nie dzieje.. :naughty:

Opublikowano

wow, nie wierzę - Ktoś coś tutaj napisał, poza mną!!! :>[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________Tak więc mili moi,

Północ przekroczona,

Jak na gruzach Troi,

Bitwa zakończona.

Bitwa to na rymy,

No bo przecież na co?

Wersy tu tworzymy,

a nam gówno płacą :polew:

Zatem w wnioskach moich,

się utopię nocą,

Aby dzień rozpocząć

Optymizmu mocą;)

Dobranoc.

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 00:41_________________________________________________ :hi: wczoraj (znaczy dzis :decayed:) ostatni, dzis pierwszy...o co kaman? :mysli:
Opublikowano

Coś wymodzę - tradycyjnie,

Wierszyk sklecę, kompa zgaszę

Dziś problemy miałem trakcyjne,

Auto już schowałem pod daszek,

Bo do d*py jest pogoda -

Zima z wiosną tak na przemian,

Raz śnieg pada, raz strugami woda,

Bóg tak karci ludzi - Ziemian...

Ciekawe, jak na Wielkanoc

Czy się aura to poprawi?

Z myślą tą się wsuwam pod koc -

Deszcz ze śniegiem mnie nie bawi...

:hi:

Opublikowano

Witam poetę. :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 00:40_________________________________________________Tylko wierszowane wpisy? :kox:

Opublikowano

Witam poetę. :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 00:40_________________________________________________Tylko wierszowane wpisy? :kox:

No jak widać - nie tylko :tongue4:

Opublikowano

:)

dobrej nocy życzę i żeby na jutro przywaliło śniegu, dobrze że posłuchałem i oponek nie zmieniałem, ale i tak polatam boczkami jak się aura do jutra utzyma czy tam do dziś :decayed:

Opublikowano

nie wiem jak tam reszta kraju ale w WLKP strasznie ślisko dziś było - uważajciee na drogach !!

Opublikowano

nom na mazowszu tez niezle dopadalo rano braciak jak chcial jechac do pracy swoja ibizka to musial odsniezyc bo nie mogl wyjechac

na drogach w mazowszu nie ciekawie drogowcow jak zwykle zaskoczylo

Opublikowano

Ja to cierpię na bezsenność niestety temat idealnie skrojony dla mnie "Pod osłoną nocy" film nudny ale zawsze oglądam :polew: A nie nawidze swojego szefa.

Opublikowano

Bywa i tak[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 23:53_________________________________________________Tyle że mało ludziów tu ostatnimi czasy

Opublikowano

nic się tu nie dzieje.... :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy poszli spac :disgust:

widzę kolego że fajną masz brykę... właśnie taką jaka mnie interesuje... avancik B6 z 1.9... jak Ci się to sprawuje? pochwal się trochę :naughty:

Opublikowano

Wszyscy poszli spac :disgust:

widzę kolego że fajną masz brykę... właśnie taką jaka mnie interesuje... avancik B6 z 1.9... jak Ci się to sprawuje? pochwal się trochę :naughty:

Nie mam jej zbyt dlugo bo raptem miesiac czasu.. No ale powiem szczerze mile jestem zaskoczony.. To moje pierwsze autko i kupione za wlasne talary :tongue4: Wczesniej dozynalem Ojcowska fure.. Niestety tatko ma opla wiec wiesz nie porownuje nawet.. Sprawuje sie bardzo dobrze jestem jak najbardziej na tak.. No ale wloze troszkle inwencji wlasnej aby ja dopiescic po swojemu :naughty:

Opublikowano

a jak ze spalaniem? tak szczerze.

Opublikowano

I spalanie przy 140 6 litra to taniej niz autobusem phyy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.