Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro DJ mówi "pa"

to i ja do łóżka gnam.

Życząc wszystkim pięknych snów,

oczka mrużę, późno już.

Jutro nowy wstaje dzień,

może wyjdzie ze mnie leń.

Bo ostatnio to tak mam,

że nic tylko jem i s... :decayed:

Dobranoc...

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O to normalnie super :) Moja tez 10L/100Km 95 albo 8,5 98

W zaleznosci na jakiej stacji tankuje

wiesz, no ja w PL jeżdżę na lpg, na benzynie sporadycznie więc się nie wypowiadam.

widzę, że też masz 1.8 125ps, zadowolony jesteś z tego silnika?[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 01:21_________________________________________________aha... no i się dowiedziałam.

Opublikowano

Witam nocne marki tak tylko sie witam i spac zmykam :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: dobrej nocki
Opublikowano

na 7 do ASO trzeba oddać a6 do naprawy wiec milej nocki :hi: a a4 wciąż nie zawodna :evil:

Opublikowano

Inicjuję wieczór ten,

Pisząc wierszyk, a nie tren

Udaję się umyć ciało,

Licząc, że się będzie chciało

Wam pisać, bo o to chodzi

Niech no każdy coś wymodzi;)

Opublikowano

A wymodzę czemu nie?

bardzo rym ten kusi mnie.

Jak rymować to rymować

i klawiszy nie żałować.

Ale ja się kładę w kimy

na tym kończę dzisiaj rymy.

wierszyk krótki nic nie wnosi

ale parę rymów skosi.

życzę wszystkim dobrej nocy

i w umyśle świeżej mocy

do wierszyków rymowania

no i troszkę spamowania

Branoc

Opublikowano

O to normalnie super :) Moja tez 10L/100Km 95 albo 8,5 98

W zaleznosci na jakiej stacji tankuje

wiesz, no ja w PL jeżdżę na lpg, na benzynie sporadycznie więc się nie wypowiadam.

widzę, że też masz 1.8 125ps, zadowolony jesteś z tego silnika?[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 01:21_________________________________________________aha... no i się dowiedziałam.

Bardzo :) Niesprawia mi zadnych problemów a to jest ważne

Do wieczorka pozdr..

Opublikowano

Witam , wszyscy nocni już śpią?? Pozdrowionka

Opublikowano

Szkoda, że jak nie ma mnie,

Nikt tu wierszem nie kwapi się :disgust:

Kryzys twórczy oraz światowy,

Wygnał stąd już mądre głowy,

Co wieczorem, popijając herbatę,

Pisały tu wierszowaną erratę.

Ubi Sunt? Pytam raz kolejny!

Wasz zapał był typowo niedzielny...

I choć sam dziś jestem w złym humorze,

Kilka rymów skrzętnie tworzę,

By wypełnić me zadanie -

Najpierw wierszyk, potem spanie.

Opublikowano

Bartek tworzyć znów zaczyna,

wśród nas tutaj jest najlepszy.

Późna jak dla mnie godzina,

idę spać by głupot nie pieprzyć :decayed:

Opublikowano

:hi dobrej

Opublikowano

Teraz w wątku innym spam się toczy,

Tutaj nie ma nocnych rajdersów...

W innych wątkach ujrzały ich me oczy.

Są paluszki, brak krakersów,

Lecz to da przeboleć się;)

Lecę czytać tam ich posty,

Podpatrzeć ich niecną grę;)

Na koniec posłucham Lipnickiej - "Mosty";D

Opublikowano

Co tu tak cicho? :gwizdanie: U góry 14:49... :disgust:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 01:03_________________________________________________Dobrej nocy życzę. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.