Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I spalanie przy 140 6 litra to taniej niz autobusem phyy :polew:

dodaj jeszcze że jest czarna i normalnie się zakocham :decayed:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spalanie jest bardzo niskie.. Ja tez nie wierzylem temu wszystkiem ale mile sie zaskoczylem.. Przy 140 jesli nie robisz gwaltownych manewrow po prostu plyniesz za malutka kaske.. W miescie troszke wiecej sila rzeczy no ale nie tragedia..

A jest Czarna :naughty:

Opublikowano

Spalanie jest bardzo niskie.. Ja tez nie wierzylem temu wszystkiem ale mile sie zaskoczylem.. Przy 140 jesli nie robisz gwaltownych manewrow po prostu plyniesz za malutka kaske.. W miescie troszke wiecej sila rzeczy no ale nie tragedia..

A jest Czarna :naughty:

bogato :kox: napewno piękna!

ehhh jednak narazie życie zmusza żeby się wozić póki co BePiuntką... ale nie ma co narzekać! :good:

Opublikowano

Jestem zwarty i gotowy,

By ten dział utrzymać w ryzach:

Wierszyk tworzę więc już nowy,

Nie o wiatrach, ni o bryzach,

Tak po prostu, aby w rym -

Noc kolejną zacząć czas

Tradycją jest w wątku tym,

By nam jego sens nie przygasł

Co więc mogę Wam powiedzieć?

Piszcie, bym z tym nie był sam -

Też po nocach lubię siedzieć,

Lecz czy tylko ja tu w wiersze gram?

Do roboty, hej, Userzy!

Nocą wena lepsza jest,

Komu wiary brak - nie wierzy,

A-czwórkerzy są the best :good:

Opublikowano

Spalanie jest bardzo niskie.. Ja tez nie wierzylem temu wszystkiem ale mile sie zaskoczylem.. Przy 140 jesli nie robisz gwaltownych manewrow po prostu plyniesz za malutka kaske.. W miescie troszke wiecej sila rzeczy no ale nie tragedia..

A jest Czarna :naughty:

bogato :kox: napewno piękna!

ehhh jednak narazie życie zmusza żeby się wozić póki co BePiuntką... ale nie ma co narzekać! :good:

Pewnie ze nie.. Ja szykowalem sie na B7 ale niestety wzrost euro spowodowalo zmiane planow.. No i nie poszlo po mojej mysli bo miala byc wlasnie B7 a jest B6.. Chcialem juz 2.0 TDI jednak nowszy motorek wiec.. No ale czarnula mi sie tez podoba.. Tylko jakis sprzet (radio) zamontuje i nowe feluchny co czekaja juz w garazu i jeszcze kilka rzeczy.. :gwizdanie:

Tu jest Moja

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_perelka-t72801.0.html

Opublikowano

Na to właśnie tu czekałam,

byś odezwał w końcu się.

Byś otworzył znów swój umysł,

rymem dobrym przywitał się.

Opublikowano

Na to właśnie tu czekałam,

byś odezwał w końcu się.

Byś otworzył znów swój umysł,

rymem dobrym przywitał się.

Wy cos paliliscie :polew:

Opublikowano

ta...gumy na parkingu;D

Opublikowano

Na to właśnie tu czekałam,

byś odezwał w końcu się.

Byś otworzył znów swój umysł,

rymem dobrym przywitał się.

Wy cos paliliscie :polew:

mój drogi to Ty nas jeszcze nie znasz... jakbyś sobie poczytał jakieś 2 tygodnie wstecz to zwątpiłbyś w naszą normalność :kox:

Opublikowano

Na to właśnie tu czekałam,

byś odezwał w końcu się.

Byś otworzył znów swój umysł,

rymem dobrym przywitał się.

Wy cos paliliscie :polew:

mój drogi to Ty nas jeszcze nie znasz... jakbyś sobie poczytał jakieś 2 tygodnie wstecz to zwątpiłbyś w naszą normalność :kox:

Deczyja Lekarska jest?? :naughty:

Bo na slowo ja nie wierze :polew:

Opublikowano

btw: A4 masz piękną! :notworthy:

Opublikowano

ta...gumy na parkingu;D

A Palenie

[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 00:46_________________________________________________

btw: A4 masz piękną! :notworthy:

Dziekuje :tongue4:

Opublikowano

Bartek nie siedź w kącie cicho,

martwię się o Ciebie trochę.

Napisz coś bo z rymem licho,

zróbmy znowu mega wiochę :kox:

Opublikowano

Bartek nie siedź w kącie cicho,

martwię się o Ciebie trochę.

Napisz coś bo z rymem licho,

zróbmy znowu mega wiochę :kox:

Lepiej w kacie walic pracie :naughty:

Opublikowano

Lepiej w kacie walic pracie :naughty:

walenie gruchy wzmacnia paluchy? :mysli:

Opublikowano

To moje pierwsze autko i kupione za wlasne talary

Tak to wszędzie podkreślasz, że jeszcze trochę i uwierzę, że te talary, to od Taty dostałeś :naughty:

A co do bryczki, to całkiem, całkiem. Fajna będzie jak plany zrealizujesz :hi:

Opublikowano

walenie gruchy wzmacnia paluchy? :mysli

Wzmaga wyobraznie :gwizdanie:

Opublikowano

Bartek nie siedź w kącie cicho,

martwię się o Ciebie trochę.

Napisz coś bo z rymem licho,

zróbmy znowu mega wiochę :kox:

No to powodzenia kolego :polew:

Z rymem się zaraz coś wykmini, bo póki co, koncypuję nad pewnym układem, co ma dach z pilota w Cabrio otwierać;)

Lepiej w kacie walic pracie :naughty:

Opublikowano

zboki!

Opublikowano

To moje pierwsze autko i kupione za wlasne talary

Tak to wszędzie podkreślasz, że jeszcze trochę i uwierzę, że te talary, to od Taty dostałeś :naughty:

A co do bryczki, to całkiem, całkiem. Fajna będzie jak plany zrealizujesz :hi:

A bo jestem z tego dumny :naughty:

Zrealizuje jak sam widzisz wszystko praktycznie mam.. :wink4:

Pewnie ze talary ale swoje:tongue4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 00:54_________________________________________________

zboki!

Moje ulubione slowo na z :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.