Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no co jest śpiochy ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

hej hej spiochy :hi: nie ma z kim pogadac :no:

Opublikowano

Po co mam tu lecieć rymem,

skoro jeźdźcy poszli z dymem?

Tak, to ja się w to nie bawię,

Pójdę spać i Was zostawię :thumbdown:

Opublikowano

siema brylanty poetyckie :hi:

Opublikowano

Witamy i nie śpimy :>

Opublikowano

musti .. 00:35 to ma być nocna jazda ? :kox: :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Dziś się również nie wysilę,

Czoło swe przed Wami schylę.

Coś poetów tutaj brak,

Co poprzedza słowo "f*ck"!

:thumbdown:

Opublikowano

Dziś się również nie wysilę,

Czoło swe przed Wami schylę.

Coś poetów tutaj brak,

Co poprzedza słowo "f*ck"!

:thumbdown:

to jest nocna jazda .. a nie wieczorową porą o 22:59 :P

Opublikowano

:hi:

Jest tu ktoś jeszcze?[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 02:25_________________________________________________Cisza jak makiem zasiał... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Jest tu ktoś jeszcze?[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 02:25_________________________________________________Cisza jak makiem zasiał... :gwizdanie:

No prawie :) jak zdrówko ?

Opublikowano

Pepin

Katar i kaszel troszkę męczą, ale ogólnie jest dobrze. :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 03:00_________________________________________________Mykam kimać... :tongue4:

Opublikowano

Katar również i ja mam,

lecz chorobie się nie dam!

Rutynę dziś kolejny raz czynię

Posta piszę, kimać lecę - przecież z tego słynę....

Opublikowano

Coś napiszę, bo wypada...

W czas gdy Wy pijecie w Bukowinie,

Tu na forum posty piszą

Tak po nocy sobie kminię,

Czy tam widzą jeszcze i słyszą,

Bo po alko różnie bywa

I nie wierzę w abstynencję,

Jeden z drugim już się zgrywa,

Trzeci cierpi na potencję :tongue4:

Cicho tu, lecz to nie dziwne,

Zdążyłem się przyzwyczaić,

Klawisz wcisnę, głową kiwnę,

Lecz nie będę się mazgaić.

Temat sporo nam podupadł,

Przypominam o tym co dzień,

Bardzo jestem przez to nie rad,

Więc uciekam w nocy cień

I w kołderki ciepłej czeluść

Się zagłębiam bezpowrotnie,

By niedzielę, jak Was wielu

Powitać rano godnie.

Obywatelski obowiązek spełniony, pozdrawiam wszystkich na zlocie :)

Opublikowano

Ehhh dj widzę sam rymujesz

Tylko ty ten klimat czujesz.

Może by stworzyć wątek nowy

Wprost na rymy naszej mowy.

Ale chyba mało osób

by poparło taki sposób.

Nie rozumiem tych że ludzi

każdy zawsze coś marudzi

Ale nie ma co tu gadać

trzeba przywitania składać :hi:

Opublikowano

Ponarzekać by się zdało

Co się k***a z Wami stało?!

Lecz nie będę się tu złościł,

Będę łaskaw i litościw;p

Witam więc w niedzielny wieczór

Jak na drugiej części meczu

Rymy mają to do siebie,

Że pisane są do Ciebie...

Więc gdy nie ma komu tworzyć,

Broń na ziemię trzeba złożyć...

Chyba, że ulegnie zmianie,

Wątku przez Was spamowanie....

Optymizmu będzie więcej,

Wena przyjdzie - grzejcie ręce!

Otwieram następną kartę,

Jednak pełnię tutaj wartę...

Gdy napisze któryś coś,

przerymuję go na wskroś;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.