Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam spać bo dzisiaj już nie pykam. 3ymaj się Łukasz :good:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Ot. Wymyslił :wink4:

cos w tym jest...

Opublikowano

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Ot. Wymyslił :wink4:

No a co :tongue4:

Spadam spać bo dzisiaj już nie pykam. 3ymaj się Łukasz :good:

No Ty Rowniez 3maj sie Andrzej i uwazaj z akrobatyka bo Ci nie sluzy widac ;)

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Ot. Wymyslił :wink4:

cos w tym jest...

Pewnie ze jest przeciez nie krzykna Bog wie ile kogo to obchodzi ile wlozyles w autko ?? Jest jakas wartosc Rynkowa srednia na pewno krzykna wiecej ale bez przegiec bo tak beda czekac na klienta.. Wiadome ze to co sie wrzuci w zyciu sie nie wyciagnie ;)

Opublikowano

wg Eurotaxu wartość mojego samochodu w tym roku spadła o 14 tyś. Chyba jakies nośniki zmienili albo co bo to masakra. :thumbdown:

Opublikowano

wg Eurotaxu wartość mojego samochodu w tym roku spadła o 14 tyś. Chyba jakies nośniki zmienili albo co bo to masakra. :thumbdown:

Podniesiesz moc i wartość wzrośnie :naughty:

Opublikowano

tiaaa. :polew:

Opublikowano

mozna jakos w necie sprawdzic wartosc auta wg Eurotaxu?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 03:52_________________________________________________bo te 14 tys. troche przeraza...

Opublikowano

Nie wiem. Wczoraj byłem ubezpieczać to tyle mi wyszło wzgledem tamtego roku.

No może rok temu trochę naciagnąłem kwote :gwizdanie: ale różnica jest i tak duża.

Opublikowano

Powitać z wieczora.

Opublikowano

Powitać z wieczora.

Hey Andrzej jak tam noga ?? Lepiej cos ?? :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________

No tak jakoś wyszło niefortunnie :(.

Narazie się rozglądam ale w tym roku chyba jeszcze nie zmienie auta, no ale zbieram info o b6 i b7 do takich się przymirerzam. Bardzo mi się podobaja wozidełka z Klubu Audi. :wink4:

Łoj wszyscy sie gwiazdkami ozdobili :decayed:

No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac :wink4:

Ot. Wymyslił :wink4:

Opublikowano

Hejka Łukaszu. Dzięki za pamięć, no ale dzisiaj trochę boli. Chyba się pogoda będzie zmieniać. A co u Ciebie?

Opublikowano

Hejka Łukaszu. Dzięki za pamięć, no ale dzisiaj trochę boli. Chyba się pogoda będzie zmieniać. A co u Ciebie?

A no ja zmordowany po robocie dostalem dzis maly wycisk ale pocieszajace jest to ze jutro mam dzien wolny. ;) Byc moze a jaka u was pogoda jest aktualnie ?? Bo ja siedze w Uk wiec u nas bylo dzis bardzo slonecznie i dosyc cieplo.. Przyjemnie ogolnie ;)

Opublikowano

Na wybrzeżu dzisiaj było nawet ciepło tylko przelotny deszcz i burze ze dwa razy ale szamani w tv mówią, że ma być gorąco na dniach. Ja od pracy to mam na razie luz tylko ,że mnie już wszystko boli od siedzenia i leżenia. I tak źle i tak niedobrze.

Opublikowano

Na wybrzeżu dzisiaj było nawet ciepło tylko przelotny deszcz i burze ze dwa razy ale szamani w tv mówią, że ma być gorąco na dniach. Ja od pracy to mam na razie luz tylko ,że mnie już wszystko boli od siedzenia i leżenia. I tak źle i tak niedobrze.

Ba wiesz ja Ci gwarantuje podnosic czasem tylek aby korzeni nie puscil :polew:

A dla rozluznienia proponuje maly seans filmowy :wink4:

http://www.liveleak.com/view?i=282_1219972900

Strzel sobie filma zobaczysz jaki aparat :polew:

Kurcze oby Ci szamani sie nie mylili bo Moj Ojciec w Polsce wlosy wyrywa :wallbash:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 00:43_________________________________________________Wnioski z filmu jakies ?? :polew:

Ja mam tylko jeden skacz na glowke tylko w sprawdzonych miejscach :polew:

Opublikowano

Obejrzę jutro idę już dzisiaj pokomarzyć ale dzięki za link. 3maj się narazie.

Opublikowano

Obejrzę jutro idę już dzisiaj pokomarzyć ale dzięki za link. 3maj się narazie.

No ok w sumie dobrze bo bys rodzine obudzil :P

To :hi:

Opublikowano

Dobry z wieczora. Idę zwiedzać. :)

Opublikowano

spać bo rano na procesję

Opublikowano

spać bo rano na procesję

Nie dam rady w tym roku, połamałem sobie girę i mam gipsik więc zostaje w domu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.