Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiciafirerek a swoją drogą skąd taki nick? :mysli:

po drugie: nie jestem już panna :decayed:

a to mi sie tragicznie dzien konczy tak mi skrzydla podcinac lamac zdeptac ;( ;)

nick skad z główki :D makówki :D miałem jeszcze w zanadrzu tygrysiasty padzenkins ale nie musialem z niego korzystac malo kiedy kiciafirerek jest zajety :] chyba ide lulac...czuje sie zawiedziony :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto sie lubi ten sie czubi :>

Opublikowano

po drugie: nie jestem już panna :decayed:

:polew: :polew: :polew: żartujesz? :decayed:

Dobry :hi:

czyli jest jeszcze dziewczyna nie stracona ?? :naughty:;)

Opublikowano

Rafał czepiasz się mnie dzisiaj

Znaczy że jak? :shocked: ja mam rączki przy sobie :oczko::rolleyes:

Opublikowano

Rafał czepiasz się mnie dzisiaj

Znaczy że jak? :shocked: ja mam rączki przy sobie :oczko::rolleyes:

:tongue4:

dobra Kochani fajnie się tu z Wami pieprzy głupoty, ale pora najwyższa iść spać

Opublikowano

zmykam

Branoc :papa:

Opublikowano

My tu gadu gadu a rano kto mnie do pracy obudzi :confused4::mysli:

musze sie pozegnac :)

spokojnej bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz nocy bzzzzzzzzzzz bz bzzzz bzzzzzzzz bz bzz bzzz kololowych sów bzzzzzzzzzzz

Opublikowano

bz Kiciafirerek :naughty:

Opublikowano

bz Kiciafirerek :naughty:

bz bzzzz bzzzzzzzzzzzzz Panno nie Panno Osko :)

Opublikowano

bz Kiciafirerek :naughty:

bz bzzzz bzzzzzzzzzzzzz Panno nie Panno Osko :)

po prostu Osa :decayed:

chodźmy już wszyscy spać, bo IKu nie zje spokojnie :D

Opublikowano

chodźmy już wszyscy spać, bo IKu nie zje spokojnie :D

Ale że jak tak wszyscy razem? :shocked: Oj Osa... nie kuś :polew::tongue4:

IKu już dawno wcina kabanosy aż mu się uszy trzęsą :polew:

Opublikowano

każdy sam idzie spać :decayed: i ja też :tongue4:

Opublikowano

pora spac kotka mi zasnela z pyskiem na lapku jak go zamkne to moze jej sie cos stac w glowke hehehe :evil: grupen ssssssssssssssssssssssssssssssspanie :D kobieta jak cos wymysli to nie ma...........nikt nigdy nic przeciwko :D:D:D hehehe branoc do bzzzzz kici kici ale mnie kusi hehehe

Opublikowano

pora spac kotka mi zasnela z pyskiem na lapku jak go zamkne to moze jej sie cos stac w glowke hehehe :evil: grupen ssssssssssssssssssssssssssssssspanie :D kobieta jak cos wymysli to nie ma...........nikt nigdy nic przeciwko :D:D:D hehehe branoc do bzzzzz kici kici ale mnie kusi hehehe

rozumie ktos coś z tej wypowiedzi? :blink:

Opublikowano

każdy sam idzie spać :decayed: i ja też :tongue4:

Znaczy że co? :shocked: Mąż Cię z łóżka wygonił? :shocked: :shocked: :shocked::decayed: Wiedziałem że tak będzie :polew::tongue4:

Opublikowano

pora spac kotka mi zasnela z pyskiem na lapku jak go zamkne to moze jej sie cos stac w glowke hehehe :evil: grupen ssssssssssssssssssssssssssssssspanie :D kobieta jak cos wymysli to nie ma...........nikt nigdy nic przeciwko :D:D:D hehehe branoc do bzzzzz kici kici ale mnie kusi hehehe

rozumie ktos coś z tej wypowiedzi? :blink:

Ja rozumiem ale chyba sie nie licze ;P kusi mnie zeby sprawdzic co sie stanie jak zamkne lapka a kicia malenka bedzie miala glowke w srodku tak slodko spi :polew: zarcik :]

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 00:56_________________________________________________

każdy sam idzie spać :decayed: i ja też :tongue4:

Znaczy że co? :shocked: Mąż Cię z łóżka wygonił? :shocked: :shocked: :shocked::decayed: Wiedziałem że tak będzie :polew::tongue4:

maz czy nie maz zona czy nie zona :mysli:

Opublikowano

każdy sam idzie spać :decayed: i ja też :tongue4:

Znaczy że co? :shocked: Mąż Cię z łóżka wygonił? :shocked: :shocked: :shocked::decayed: Wiedziałem że tak będzie :polew::tongue4:

narazie nie dotarłam do łózka więc nie wiem co mnie tam czeka więc albo :sexinbed: albo :rant:

:polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 00:57_________________________________________________kicia dopiero teraz zajarzyłam że Tobie o kota chodzi :polew:

Opublikowano

narazie nie dotarłam do łózka więc nie wiem co mnie tam czeka więc albo :sexinbed: albo :rant:

:polew:

Chyba raczej to drugie :polew: Bo przecież Ciebie głowa boli :polew::tongue4:

Opublikowano

narazie nie dotarłam do łózka więc nie wiem co mnie tam czeka więc albo :sexinbed: albo :rant:

:polew:

Chyba raczej to drugie :polew: Bo przecież Ciebie głowa boli :polew::tongue4:

i tu się mylisz :evil:

Opublikowano

No wlasnie.. sp***rzac do spania.. :evil:

Bo jestem glodny.. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.