Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka praca że czasami dopiero o tej porze się do domu wraca

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na pewno nie...

:hi: witam wszystkich, bo wcześniej tego nie zrobiłem, a to nie ładnie :kox:

skąd do nas przyjechałeś i co nam zaśpiewasz? :mysli:[[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:51_________________________________________________

taka raca że czasami dopiero o tej porze się do domu wraca

a co Ty pirotechnik? :decayed:

Opublikowano

na pewno nie...

:hi: witam wszystkich, bo wcześniej tego nie zrobiłem, a to nie ładnie :kox:

No czasami wypada się przywitać :naughty:

A ykka gdzie poniosło? :mysli:

Opublikowano

poszedł po coca cole [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:52_________________________________________________dobra Panowie, po raz kolejny się żegnam z Wami, może teraz się uda, bo coś czuję, że jeszcze chwila i mnie Mąż z domu wywali ;(

zatem spokojnej i kolorowych :naughty:

Opublikowano

----------->

Opublikowano

skąd do nas przyjechałeś i co nam zaśpiewasz? :mysli:

a co Ty pirotechnik? :decayed:

O jak poszła spać :polew: Na miejscu Twojego męża bym Ci komputer wyrzucił, albo internet zablokował :polew: Pół nocy śpi sam, a kobita na necie chłopom w głowach miesza :decayed:

A swoją drogą skąd u Ciebie pomysł na piosenki? Jeszcze może zatańczyć ma? :decayed:

Opublikowano

spokojnie, ze śpiewem to tak nie za bardzo...

ale spróbować mogę, ale za skutki odpowiedzialności nie biorę

a sąsiada to witam podwójnie :hi: :hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:55_________________________________________________ja zaśpiewam a koleżanka zatańczy, dobry układ?

Opublikowano

----------->

"Szczała szczała" :decayed::hi:

Opublikowano

nie no masakra z Wami

idę!! chyba, że któryś z Was chce mieć od jutra lokatorke :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 01:58_________________________________________________danii ja tanczyc nie bede, bo nie potrafię! to juz wole spiewac a Ty bedziesz tylkiem wywijał :polew:

idęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe ja pier**ę ide ide ide!

:polew:

idę

Opublikowano

a sąsiada to witam podwójnie :hi: :hi:

A no powitać powitać, wpadaj do Radzynia kiedyś to spota zorganizujemy :wink4:

ja zaśpiewam a koleżanka zatańczy, dobry układ?

dobry oj dobry ja będę się przyglądał :polew: Osa pokaż co potrafisz :naughty:

Opublikowano

nie ma wole, sama mnie zmuszałaś do śpiewu...

Opublikowano

idę!! chyba, że któryś z Was chce mieć od jutra lokatorke :polew:

Nie ma problemu :wink4: Ty śpisz od ściany :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 02:01_________________________________________________Dobra panie sąsiad ja też mykam spać... Tak więc spokojnej :hi: branoc!

Opublikowano

3maj się. i do zobaczyska w palazzo czy jakoś tak

Opublikowano

3maj się. i do zobaczyska w palazzo czy jakoś tak

Ja do pallazzo czy jak to się tam nazywa (pajacowo) nie chodzę :decayed: Nie byłem i się nie wybieram :decayed: Z wielu powodów...

Opublikowano

no to może i ja pójdę spać....dopiero z roboty wracam (granie), no ale trzeba kasę kołować na części do Audi;D Pozdrawiam nocnych marków.

Opublikowano

pierwsza!

Opublikowano
:punk:
Opublikowano

pierwsza!

nie 23.04 :gwizdanie: :naughty: witka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.